Squash

9 medali legionistów w Legionowie

Zawodnicy sekcji squasha Legii Warszawa wywalczyli 9 medali podczas otwartych juniorskich mistrzostw Legionowa, które rozegrane zostały w klubie Spektrum Sportu. W zawodach wystartowało aż 25 zawodników naszej akademii.

Brązowy medal w kat. U-11 zdobyła nasza najmłodsza zawodniczka, Zuzanna Zielińska. W U-15 na podium stanęły Nadia Budzik (srebro) i Natalia Łukawska (brąz), która zdobyła również srebro w kat. U-17. Mateusz Lohmann wygrał w kategorii U-13 i zajął wysokie, czwarte miejsce w rywalizacji w U-19 (mając lat dwanaście). Szymon Lohmann zwyciężył w kategoriach do lat 15 i 15, a Kazik Leszczyński był czwarty w rywalizacji do lat 13 i 15. Dwa brązowe medale zdobył Jan Samborski - w kat. U-17 i U-19.

W kolejnym tygodniu legioniści walczyć będą w Polish Junior Open 2022 we Wrocławiu.