Mike Drużga
REKLAMA

Boks

Dwie wygrane legionistów w Polsat Boxing Promotions w Lubinie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Lubinie odbyła się 12. gala Polsat Boxing Promotions, w której zobaczyliśmy trzech zawodników Klubu Bokserskiego Legia. W boksie olimpijskim, w kategorii -60kg, 17-letni Mike Drużga pokonał Tomasa Farkasa jednogłośną decyzją sędziów. Skrót walki obejrzeć można TUTAJ.

15-letni Rafał Marcinek w kat. -75kg pokonał Tomasza Jakubowskiego jednogłośną decyzją sędziów (skrót walki tutaj), a Franciszek Delura w kat. 67,5kg przegrał jednogłośną decyzją sędziów z mistrzem Polski juiorów - Dawidem Obstarczykiem. Skrót tej walki do obejrzenia tutaj.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.