Kosta Runjaić - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Runjaić: Wierzyliśmy do końca

Mishka, źródło: Legionisci.com

Kosta Runjaić (trener Legii): Co mogę powiedzieć po takim meczu? Na szczęście zakończyło się po naszej myśli. Jestem bardzo dumny, to był niesamowity mecz. Mocno wierzyliśmy do końca, że wszystko może się jeszcze wydarzyć, że możemy odwrócić losy meczu, nawet po stracie drugiej bramki na początku dogrywki. Mieliśmy trochę szczęścia w rzutach karnych.Jestem bardzo zadowolony z tego, jak zawodnicy się prezentowali, jak grali razem, byli zjednoczeni. Myślę, że ogólnie byliśmy lepsi jak grali zaw razem byli zjednoczeni. Lechia jest groźna w kontratakach. Do 35. minuty dominowaliśmy na boisku, niestety brakowało wykończenia, choć mieliśmy naprawdę znakomite okazje. Zespół pokazał dziś bardzo dużo energii. Na pewno do poprawy jest wykończenie. Teraz skupiamy się na meczu ze Śląskiem. Chcemy zakończyć ten rok najlepiej, jak to możliwe.

Przekonaliśmy się, że możemy polegać na każdym zawodniku. Josue zaprezentował się dziś znakomicie, pokazał, że jest prawdziwym liderem.

To był ciężki mecz. Blaz Kramer i Paweł Wszołek narzekają po nim na urazy. Prawdopodobnie na spotkanie ze Śląskiem wróci Jędrzejczyk, także Carlitos jest na dobrej drodze do powrotu.

SONDAJak oceniasz pracę Kosty Runjaicia na stanowisku trenera Legii?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
(L)eve(L)64 - 09.11.2022 / 20:31, *.plus.pl

Wyniki???
Owszem są ale z drużynami z dołu tabeli.
Z czołówką niestety wszystkie mecze masakra.

odpowiedz
Wymiatacz1916 - 09.11.2022 / 12:31, *.play-internet.pl

Wkurza mnie takie biadolenie na trenera. Żeby to miało ręce i nogi to musi chwile potrwać. Już mieliśmy cudotwórców którzy czarowali a potem była lipa. Dlaczego raków teraz gra tak a nie inaczej? Bo Papszun dostał czas. Wiec i Runiaic musi go mieć. Co zrobił ze słabej pogoni? Zobaczycie z Legia za jego rządów jeszcze będzie wymiatać. A na razie styl słaby ale wyniki są ok

odpowiedz
(L) uz - 09.11.2022 / 12:30, *.inetia.pl

Czasu potrzebuje KR, wzmocnień a brak napadziorów z prawdziwego zdarzenia bije wyraźnie po oczach , wczoraj widać to było szczególnie. Co z pressingu , udanych małych gierek, stwarzanych sytuacji jeżeli nie ma tego kto wykończyć? Bo bądźmy poważni, Rosołek , Kramer czy Carlitos nie rozwiązują tematu, pokazują tylko że jest problem do rozwiązania.

odpowiedz
Stary Sutener - 09.11.2022 / 11:55, *.cyfrowypolsat.pl

Pełna zgoda z Gutkiem, a co do fragmentu wpisu kolegi "em": - "Runjaić geh...", hmm brzmi to niewesoło, strach wejść do szatni. Pozdrawiam wszystkich Braci wierzących w lepszą Legię.

odpowiedz
gutek - 09.11.2022 / 07:05, *.chello.pl

trzeba grać a nie liczyć na szczęście

odpowiedz
danieLo - 09.11.2022 / 00:38, *.233.50

Dobry mecz, gratulacje. Podobalo sie. Duma jest

odpowiedz
Michał - 09.11.2022 / 00:00, *.plus.pl

Runjaic geht weg!!! Trener du.y nie urywa. Staś Czerczesow wróć!!!

odpowiedz
em - 09.11.2022 / 06:46, *.t-ipconnect.de

@Michał: To co napisałeś znaczy "Runjaic odchodzi" a tobie chodzi zapewne o "Runjaic odejdź!" a więc powinno być "Runjaic geh weg!" czyli imperativus 2 sg. a nie praeteritum 3. sg. .

Pozdrawiam i polecam się na przyszłość.

odpowiedz
Franco - 09.11.2022 / 11:57, *.plus.pl

@em: Romani ite domum.

odpowiedz
Egon - 08.11.2022 / 23:56, *.waw.pl

Kolejne męczarnie ze słabym zespołem, jakim obecnie jest Lechia.
Z tym trenerem wyżej przysłowiowej d.... nie podskoczymy.
To nie jest trener na miarę Legii.

odpowiedz
Johny - 08.11.2022 / 23:55, *.orange.pl

Tylko czy musieliśmy stracić grubo pół roku na to by się okazało że jednak ta drużyna dopiero zaczyna grać z wahadlowymi? :/ Rozłożono pracę Czesia na drobne i wracamy do tego samego..... Mam nadzieję że KR popracuje 2-3 sezony bez względu na wyniki bo za długo nie da się tak zmieniać cały czas :/

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.