Marcin Kaczmarek - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Kaczmarek: Widocznie tak musiało być

Mishka, źródło: Legionisci.com

Marcin Kaczmarek (trener Lechii): Bardzo nas boli ta porażka, ale może boleć do jutra rana. Od rana już myślimy nad tym, co przed nami. Bardzo mocno pracowaliśmy dziś, szczególnie w defensywie, żeby Legia nie miała zbyt wielu sytuacji bramkowych. Strzeliliśmy gola w dogrywce, a potem popełniliśmy jeden błąd, który kosztował nas utratę bramki. A karne mogą potoczyć się w różny sposób. Legia strzelała je lepiej. Wielka szkoda.

W ostatnich dniach zagraliśmy dwa mecze z Legią, bardzo dobrym zespołem. W obu byliśmy blisko, ale nie udało się wygrać. Widocznie tak musiało być. Żałujemy, ale zespół pokazał, że jest jednością, co jest dla mnie szalenie ważne. Mam nadzieję, że będziemy w stanie dobrze się zregenerować na następny mecz z Piastem, bo dzisiejsze spotkanie kosztowało nas dużo sił i zdrowia. Gratuluję Legii wygranej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Klipper - 09.11.2022 / 16:12, *.autocom.pl

nie płacz chłopie kiedy odjadę; jak wrócę to się znowu wymłócę

odpowiedz
L - 09.11.2022 / 11:15, *.aster.pl

Moglo tez byc tak jak sie ukladal emcz czyli gładka wygrana Legii

odpowiedz
Yeti - 09.11.2022 / 09:08, *.netfala.pl

Kulturalna wypowiedź trenerze. Szacun i powodzenia w lidze!

odpowiedz
12min - 09.11.2022 / 09:03, *.plus.pl

Nie jestem kibicem Lechii Gdańsk,ale czuję do tej drużyny sympatię bo to jest ekipa,która nie gra jak wiele drużyn w polskiej lidze że piłka może przejść ale zawodnik nie,a Łukasz Zwoliński to perełka na ligowych boiskach,gość który ma pół okazji i strzela bramkę dawno powinien być w kadrze Polski.

odpowiedz
Jasio - 09.11.2022 / 10:57, *.autocom.pl

@12min: Serio? Zwoliński ? W meczach z nami zanotował mega skuteczność. Ale niestety to kwestia przypadku. Nie rób z niego Nikolicia. Gość ma w tym sezonie ESA miej bramek od Mladenovica.

odpowiedz
Michał - 09.11.2022 / 00:15, *.plus.pl

O to panie trenerze następny mecz macie z Piastem. Dawaj ich Vuko na pełnej k. Zwoliński sobie siądzie na reklamie może po strzeleniu samobója!!! Hehehe Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki. Po meczach z Legią mina Zwolińskiego...bezcenna.

odpowiedz