Śląsk Wrocław na meczu z Legią w 2019 roku - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Mobilizacja fanów Śląska na mecz z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kibice Śląska Wrocław mobilizują się na ostatnie w tym roku spotkanie swojej drużyny z Legią Warszawa. Mecz z legionistami fani WKS-u nazywają "meczem roku", podczas którego zamierzają świętować 75-lecie swojego klubu.

Od kilku tygodni wśród fanklubów wrocławskiego klubu trwa pełna mobilizacja - te mają zawitać na stadion w najlepszych liczbach. Ultrasi z kolei szykują oprawę z okazji 75-lecia. "Każde osiedle, każdy fan club ma obowiązek stawić się jak najliczniej. To mają być rekordowe liczby! Po prostu to jest jeden z tych meczów na których obecność jest obowiązkowa! Wszyscy na Śląsk!" - apeluje do swoich fanów Stowarzyszenie Wielki Śląsk.

Mecz Śląska z Legią rozegrany zostanie w niedzielę, 13 listopada o 17:30. Do Wrocławia wybiera się około 2-tysięczna grupa fanów z Łazienkowskiej.W obecnym sezonie najwyższa frekwencja we Wrocławiu miała miejsce na meczu z Widzewem (6 sierpnia), kiedy na stadionie pojawiło się 15 145 widzów. Na pozostałych siedmiu meczach tylko raz udało się przekroczyć barierę 10 tys. kibiców. Niedzielne spotkanie z Legią będzie rekordowe pod względem frekwencji w obecnych rozgrywkach na Arenie Wrocław. Stadion Śląska, wybudowany przed jedenastu laty, może pomieścić 42 771 widzów.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.