fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Piłka nożna kobiet

Ekosport Białystok 1-9 Legia Ladies

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Drużyna Legia Ladies udanie zakończyła rundę jesienną rozgrywek III ligi kobiet. Legionistki w zaległym spotkaniu, pokonały na wyjeździe Ekosport Białystok 9-1. Bramki dla naszej drużyny zdobyły Amelia Przybylska 5, Julia Jasińska, Klaudia Grodzka, Julia Grządkowska i Barbara Staszewska.

Dzięki tej wygranej Legia Ladies zajmują 3. miejsce po pierwszej rundzie rozgrywek z zaledwie punktem straty do prowadzących Królewskich Płock.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
AAA - 15.11.2022 / 20:42, *.chello.pl

Brać Amelię zamast Rosołka.

odpowiedz
exsa - 14.11.2022 / 14:22, *.tpnet.pl

Takiego wyniku nikt sie nie spodziewal ! Super !!!

odpowiedz
WSL - 14.11.2022 / 14:15, *.tpnet.pl

Olbrzymia niespodzianka jesli chodzi o wynik ! Brawo LEGIA "L" !!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.