Jakub Straszewski został młodzieżowym mistrzem Polski w boksie w kat. -86kg
REKLAMA

Boks

Straszewski młodzieżowym mistrzem Polski w boksie!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Trenujący od kilku miesięcy w barwach Legii, Jakub Straszewski został młodzieżowym mistrzem Polski w boksie w kategorii do 86 kilogramów. Były zawodnik Championa Włocławek, który półtora roku temu został młodzieżowym wicemistrzem świata, w turnieju MP w Mielcu pokonał trzech przeciwników w drodze do finału.

W finałowej walce Straszewski pokonał jednogłośnie na punkty Sebastiana Kusza i zdobył złoty medal.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.