Geofrey Groselle - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Groselle zadebiutował w reprezentacji Polski

Fumen, źródło: Legionisci.com

Reprezentacja Polski wygrała 87-79 z Chorwacją w Zagrzebiu. Spotkanie odbyło się w ramach prekwalifikacji do mistrzostw Europy 2025. W zespole biało-czerwonych zadebiutował Geofrey Groselle. Środkowy Legii spędził na parkiecie 11 minut i w tym czasie spudłował wszystkie cztery próby z gry. Dodatkowo zebrał dwie piłki oraz zaliczył jedną asystę.
Przypomnijmy, że Geofrey Groselle urodził się w USA, ale pod koniec września otrzymał polskie obywatelstwo.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.