Szymon Kielan
REKLAMA

Tenis

Wygrana Kielana w Grecji

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Tenisista Legii, Szymon Kielan zaliczył kolejny bardzo udany występ w turnieju ITF w Heraklionie na Krecie. Po raz kolejny legionista szybko, bo już w pierwszej rundzie odpadł z rywalizacji w grze pojedynczej. Z kolei w deblu nasz zawodnik w parze z Ukraińcem, Wołodimirem Uzhylovskyim, dotarł do finału, a w nim pokonali dziś Domagoja Biljesko i Khumoyuna Sultanova 7-6(6), 7-5.

Wyniki Kielana w singlu:
I runda: Szymon Kielan - Sidane Pontjodikromo (Holandia) 4-6, 1-6

Wyniki Kielana w deblu:
I runda: Szymon Kielan/Wołodimir Uzhylovskyi (Ukraina) - Daniel Siniakov/Adam Jurajda (Czechy) 6-2, 7-6(3)
1/4 finału: Kielan/Uzhylovskyi - Raphael Calzi (Luksemburg)/Marlon Vankan (Niemcy) 6-0, 6-2
1/2 finału: Kielan/Uzhylovskyi - Benjamin Pietri (Francja)/Thantub Suksumrar (Tajlandia) 7-5, 6-2
Finał: Kielan/Uzhylovskyi - Domagoj Biljesko (Chorwacja)/Khumoyun Sultanov (Uzbekistan) 7-6(6), 7-5


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.