Adam Kemp - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Adam Kemp zawodnikiem Sokoła Łańcut

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Adam Kemp - środkowy, który w minionym sezonie występował w barwach Legii, został zawodnikiem beniaminka Energa Basket Ligi - Sokoła Łańcut. Kemp w sezonie 2022/23 wystąpił w sześciu spotkaniach ekstraklasy węgierskiej w drużynie Alby Fehervar, gdzie spędzał na parkiecie średnio 18 min. i zdobywał 5,3 pkt.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.