Karolina Gąsecka z grupą najmłodszych zawodników łyżwiarskiej Legii
REKLAMA

Łyżwiarstwo

Nowi trenerzy łyżwiarskiej Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcja łyżwiarska Legia wzmocniła w ostatnim czasie sztab szkoleniowy i zatrudniła dwoje nowych trenerów. Karolina Gąsecka to medalistka Mistrzostw Świata Juniorów w łyżwiarstwie szybkim (brąz w 2018 w Salt Lake City), medalistka Pucharu Świata Juniorów (brąz na 3000m i 3. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ na tym samym dystansie w sezonie 2018/19) i srebrna medalistka Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich z 2016 roku z Lillehammer. Karolina zaczęła treningi z najmłodszymi zawodnikami naszej sekcji.

Do kadry szkoleniowej Legii dołączył również Michał Gumieniak - medalista mistrzostw Polski we wrotkarstwie szybkim (dwa srebrne medale ulicznych MP i brąz na torowych MP), a także czynny zawodnik jazdy szybkiej na rolkach, nartach oraz na nartorolkach. Na swoim koncie ma również mistrzostwo Polski juniorów w team sprincie techniką klasyczną na nartach. W naszym klubie odpowiada za grupę średniozaawansowaną we współpracy z trenerką Agatą i wprowadza naszych zawodników w świat jazdy szybkiej.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Ela - 15.11.2022 / 10:21, *.plus.pl

Powodzenia!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.