Jānis Bērziņš - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Bērziņš: Zaczynamy prezentować lepszą jakość gry

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Jānis Bērziņš: W pierwszej połowie wypracowaliśmy niewielką przewagę nad rywalami, przez co do drugiej przystąpiliśmy nieco bardziej odprężeni. Rywalom udało się oddać kilka dobrych rzutów na nasz kosz. Wprawdzie z początku nie realizowaliśmy do końca przedmeczowych założeń trenera, ale pod koniec spotkania kontrolowaliśmy już przebieg gry na boisku i finalnie odnieśliśmy cenne zwycięstwo.
W ostatnim czasie nie zmagaliśmy się z napiętym terminarzem, ale przegraliśmy kilka spotkań. Istniał problem z rotacją spowodowany absencją Travisa Lesliego. Poza tym cały czas się poznajemy oraz próbujemy odnaleźć zarówno właściwą chemię, jak i odpowiednią rolę na boisku. Jak można było jednak zaobserwować podczas starcia z Twardymi Piernikami, zaczynamy cechować się lepszą jakością w rotacji, a także prezentujemy się lepiej tak w ataku i obronie.
Obecnie każdy pojedynek jest dla nas w pewnym stopniu trudny, ale jeśli tylko będziemy odpowiednio dobrze skoncentrowani jako drużyna, to możemy wygrać z każdym. Pokazaliśmy to w spotkaniach Ligi Mistrzów, gdy prowadziliśmy z rywalami już ponad dziesięcioma punktami. Niestety, w ostatnich kwartach tych meczów zaczęło nam chyba trochę brakować energii, przez co ostatecznie schodziliśmy z boiska pokonani. Pracujemy nad tą kwestią. Jeśli uda nam się znaleźć złoty środek, to z pewnością wygramy kolejne spotkania.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.