fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz Polska - Chile

Redakcja

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że sprzedaż biletów na mecz towarzyski Polska – Chile, który odbędzie się 16 listopada o godz. 18:00 na stadionie Legii Warszawa rozpocznie się we wtorek, 15 listopada.

Nowy proces sprzedaży biletów rozpocznie się w godzinach porannych 15 listopada 2022 roku przez platformę bilety.laczynaspilka.pl. Termin startu powiązany jest z potrzebą przystosowania systemu sprzedaży do nowego obiektu, na którym zostanie rozegrane spotkanie. Ze względu na mniejszą pojemność trybun, liczba dostępnych w sprzedaży wejściówek będzie ograniczona. Bilety nabywać można w trzech podstawowych kategoriach cenowych (I – 240 zł, II – 180 zł, III – 120 zł).

Poprzednio zakupione wejściówki tracą swoją ważność. Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na ww. mecz, najpóźniej do 15 grudnia otrzymają zwrot poniesionych kosztów zakupu wejściówek (wraz z kosztem przesyłki kurierskiej).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
L fan - 13.11.2022 / 14:33, *.chello.pl

W tym PZPN nigdy nic się nie zmieni j..c j..c PZPN

odpowiedz
WSL - 13.11.2022 / 13:13, *.tpnet.pl

Za takie pieniadze P.Kulesza niech sam oglada a Poza tym graja slabo i na MS nic nie osiagna bo nie wyjda z grupy !!!

odpowiedz
majusL@legionista.com - 13.11.2022 / 12:23, *.174.42

240 PLN?? Kulesza Ty skorumpowany debilu!!!

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 13.11.2022 / 15:25, *.netfala.pl

@majusL@legionista.com: ale o co Ci Kolego chodzi? W tej cenie będzie komplet widzów. To czemu maja być tańsze? To jest wolny rynek, na szczęście.
Nie komuna.
Nie chcesz, nie kupuj.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 13.11.2022 / 15:28, *.174.42

@wwwojtecky (L): to leć i kupuj. Cześć!!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 13.11.2022 / 16:04, *.play-internet.pl

@majusL@legionista.com: dopóki janusze beda przychodzic to niezaleznie od wyniku bedzie komplet.cena nie gra roli.

odpowiedz
Tomek prg - 13.11.2022 / 17:27, *.centertel.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: poczekaj aż Lewandowski zakończy karierę w reprezentcji to zobaczymy te komplety

odpowiedz
Peter - 13.11.2022 / 20:00, *.play-internet.pl

Chętnie bym kupił ale niestety przy obecnej inflacji i zarobkach nie stać mnie na to.

odpowiedz