Kacper Tobiasz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wielkie wyróżnienie dla Tobiasza - leci do Kataru!

Woytek, źródło: PZPN

Kacper Tobiasz dołączy do reprezentacji Polski i poleci z kadrą do Kataru. 20-letni bramkarz Legii Warszawa nie znajdzie się jednak w oficjalnej kadrze na mistrzostwa świata, a jedynie będzie trenował z reprezentacją.



Kilka dni temu Tobiasz otrzymał powołanie do reprezentacji U-21.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
Legia To My. - 13.11.2022 / 19:47, *.aster.pl

Mógłby to Kataru, gdzieś głęboko wywieźć Rosołka i zostawić

odpowiedz
Kolega po szalu - 13.11.2022 / 19:01, *.play-internet.pl

Dragowski out, poczekajmy do wieczora dziś jeszcze Juventus -Lazio różnie może być....

odpowiedz
Marta ostrowska - 13.11.2022 / 19:05, *.play-internet.pl

@Kolega po szalu: a co może Rosołka jeszcze weźmie za Milika???

odpowiedz
:) - 13.11.2022 / 19:10, *.play-internet.pl

@Marta ostrowska: dobre...

odpowiedz
K(L)AKIER - 13.11.2022 / 16:12, *.cyfrowypolsat.pl

Dragaowski wypada, czyzby Tobiasz na jego miejsce

odpowiedz
Manuela za Mięciela - 13.11.2022 / 19:04, *.play-internet.pl

@K(L)AKIER: jeszcze nie wszyscy skończyli grać w ligach zagranicznych może się okazać że kontuzji będzie więcej i Tobiasz zalapie się jako gk lub za kogoś z pola go dowolaja.

odpowiedz
(L) eon - 13.11.2022 / 14:59, *.inetia.pl

Pucowanie auta przed sprzedażą.
Ale chyba nie ma innego wyjścia.
A co do układów CM - DM to raczej będzie trudno ogarnąć jak było. Tego się nie dowiemy raczej.

odpowiedz
Manuela za Mięciela - 13.11.2022 / 14:30, *.play-internet.pl

Ciekawe czy nasz właściciel wybiera się na mundial?

odpowiedz
K(L)AKIER - 13.11.2022 / 16:11, *.cyfrowypolsat.pl

@Manuela za Mięciela: oglądać potencjalne wzmocnienia?

odpowiedz
Prezes i właściciel w jednym - 13.11.2022 / 19:11, *.play-internet.pl

@Manuela za Mięciela: jak ufundujesz mu bilet to pewnie tak :)

odpowiedz
Lfan - 13.11.2022 / 14:15, *.172.73

To dlatego Czesio mowił że weźmie 4 bramkarzy.

odpowiedz
LegiaFans - 13.11.2022 / 12:45, *.chello.pl

Legia słyneła z bramkarzy i to sie nie zmieni .

odpowiedz
Peter - 13.11.2022 / 11:41, *.vectranet.pl

Cieszy mnie ta informacja ale coś czuję, że po Mundialu zostanie szybko sprzedany. Przecież Zieliński oficjalnie powiedział, że nie będzie transferów jeśli nie sprzedadzą kogoś wartościowego...

odpowiedz
JACUNHO - 12.11.2022 / 22:04, *.net.pl

Umarł "Król", niech żyje "Król "

odpowiedz
Anty Kosta - 12.11.2022 / 21:39, *.play-internet.pl

Nie chcieli promować Miszty to sprzedadzą naszemu treneiro Tobiasza w zimę po mundialu.

odpowiedz
Kolega po szalu - 13.11.2022 / 10:04, *.play-internet.pl

@Anty Kosta: wiadome to było odkąd zgłosili Trojanowskiego do rozgrywek

odpowiedz
Atmosferović - 12.11.2022 / 21:36, *.play-internet.pl

W zimę sprzedadzą go do Fiorentiny za 2 mln euro już podobno oferta na stole, a zawsze lepiej powiedziec że był na mundialu żeby podbić cenę he a kto wie jak kontuzji dozna Dragowski czy Szczęsny lub Skorupski a moze któryś z pola ? I go zgłoszą? Wygląda to na całkiem sprytnie zaplanowane :)

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 12.11.2022 / 21:41, *.play-internet.pl

@Atmosferović: to jakaś sprytna akcja promocyjna naszego właściciela przy współpracy CM- a.

odpowiedz
axlrose - 12.11.2022 / 20:48, *.orange.pl

Szanuję Tobiasza, ale 711 bardzo nie szanuję. Wiem, że czwarty bramkarz jest przydatny na treningach, ale capi mi to układami menadżerskimi.
No ale zawsze jest tłumaczenie, że Argentyna też wzięła czwartego.

odpowiedz
taco - 12.11.2022 / 20:07, *.vectranet.pl

straszna głupota, chłopak zasłużył na urlop zamiast treningów w Katarze…

odpowiedz
Gp - 12.11.2022 / 17:39, *.chello.pl

Miałem przyjemność oglądać na żywo Łukasza Fabiańskiego w pierwszym meczu Arka Gdynia Legia Warszawa wynik bezbramkowy i widziałem jak Łukasz krótko mówiąc ogarnia temat pan Tobiasz też widzę że swoimi umiejętnościami cechami charakteru nie odbiega od gości z wysokiej półki i będzie będzie wybitnym bramkarzem trzymajcie mnie za słowo

odpowiedz
Abc - 12.11.2022 / 17:52, *.plus.pl

@Gp:

To wtedy, gdy była napie....nka na trybunach, a jakiś czas później był wyjazd do Szczecina, gdzie wygraliśmy po bramce Szalachowskiego? W Pogoni grał Majdan i Grosicki

odpowiedz
grzesiek - 12.11.2022 / 20:02, *.centertel.pl

@Gp: coz w ostatni ktoryms meczu bronił miszta i tez sie godnie zaprezentował. Ogolnie funkcjonowanie polskich klubow chyba nieco ruszylo na przesztrzeni ostarnich lat. Nie wprowadzs sie do seniorow od razu 18-19 latkow tylko czeka az osiagna gdzies 22 lata i dopiero wtedy. I dobrze nie jwst to nawet emocjonalnie dobry wiek na debiuty. Obecnie mlodziez pozniej dojrzewa

odpowiedz
:) - 12.11.2022 / 17:34, *.play-internet.pl

Urlop mu się należy godny.

odpowiedz