Gabriel Kobylak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kobylak powołany do reprezentacji U-21

Woytek, źródło: 90minut.pl

Gabriel Kobylak, który aktualnie przebywa na wypożyczeniu w Radomiaku Radom, został dodatkowo powołany przez selekcjonera młodzieżowej reprezentacji Polski Michała Probierza na zgrupowanie oraz mecze towarzyskie z Chorwacją i Turcją.

Polska zagra z Chorwacją 17 listopada o godz. 18:00 w chorwackiej Puli, a mecz z Turcją odbędzie się 21 listopada o godz. 14:45 w Medulinie.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.