Kacper Tobiasz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Tobiasz: Mecz niewykorzystanych szans

źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

- Tak, był to mecz niewykorzystanych szans. Myślę, że jedna sytuacja, jeden gol, obojętnie w którą stronę, zaważyłyby o losach tego spotkania. Rzeczywiście miałem dziś dość dużo trudnych, ale i nietypowych interwencji, więc tym bardziej się cieszę, że wywiązałem się ze swoich obowiązków - powiedział po spotkaniu ze Śląskiem Wrocław Kacper Tobiasz.

- Jeżeli chcemy gonić lidera czy zdobyć mistrzostwo, to sytuacje, które sobie tworzymy, musimy wykorzystywać i wygrywać takie mecze. A tak, finalnie wyjeżdżamy z Wrocławia z jednym, a nie z trzema punktami.

- O tym, że lecę do Kataru, dowiedziałem się wczoraj. W drodze do Wrocławia zadzwonił do mnie trener Czesław Michniewicz i poinformował, że chce abym pojechał z kadrą jako bramkarz do treningu, aby pomóc w przygotowaniach. Spytał się mnie tylko, czy mam ochotę, więc odpowiedź mogła być tylko jedna.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.