Grzegorz Kulka - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kulka: Wszystko idzie w dobrym kierunku

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Grzegorz Kulka: W mecz weszliśmy bardzo dobrze, tak że po pierwszej kwarcie mieliśmy 14 punktów przewagi nad torunianami. Potem jednak Twarde Pierniki wróciły do gry i finalnie pierwsza połowa spotkania zakończyła się naszym skromnym, kilkopunktowym prowadzeniem. Trzecia odsłona pojedynku znów odbyła się pod nasze dyktando, dzięki czemu odskoczyliśmy rywalom na 12-13 punktów i w zasadzie pozwoliło nam to na utrzymanie wyniku do końca rywalizacji.
Drugie z rzędu zwycięstwo zdecydowanie podbudowało nasze morale. Potrzebujemy zwycięstw, choć zdajemy sobie sprawę z tego, że nasza gra nie wygląda jeszcze idealnie, tak jak tego oczekiwalibyśmy. Wszystko idzie jednak w dobrym kierunku i mamy nadzieję, że będziemy wygrywać kolejne spotkania. Mamy trochę czasu, aby przygotować się do dalszej części sezonu i liczę na to, że w pełni ten czas wykorzystamy.
Seria meczów wyjazdowych z pewnością będzie stanowiła dla nas trudny okres, ale jesteśmy już nieco przyzwyczajeni do sporej liczby wyjazdów. Trzeba po prostu szukać regeneracji tam, gdzie się da, a potem wychodzić na boisko, dawać z siebie sto procent i zwyciężać.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.