Grzegorz Kulka - fot. Hugollek / Legionisci.com

Kulka: Wszystko idzie w dobrym kierunku

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Grzegorz Kulka: W mecz weszliśmy bardzo dobrze, tak że po pierwszej kwarcie mieliśmy 14 punktów przewagi nad torunianami. Potem jednak Twarde Pierniki wróciły do gry i finalnie pierwsza połowa spotkania zakończyła się naszym skromnym, kilkopunktowym prowadzeniem. Trzecia odsłona pojedynku znów odbyła się pod nasze dyktando, dzięki czemu odskoczyliśmy rywalom na 12-13 punktów i w zasadzie pozwoliło nam to na utrzymanie wyniku do końca rywalizacji.
Drugie z rzędu zwycięstwo zdecydowanie podbudowało nasze morale. Potrzebujemy zwycięstw, choć zdajemy sobie sprawę z tego, że nasza gra nie wygląda jeszcze idealnie, tak jak tego oczekiwalibyśmy. Wszystko idzie jednak w dobrym kierunku i mamy nadzieję, że będziemy wygrywać kolejne spotkania. Mamy trochę czasu, aby przygotować się do dalszej części sezonu i liczę na to, że w pełni ten czas wykorzystamy.
Seria meczów wyjazdowych z pewnością będzie stanowiła dla nas trudny okres, ale jesteśmy już nieco przyzwyczajeni do sporej liczby wyjazdów. Trzeba po prostu szukać regeneracji tam, gdzie się da, a potem wychodzić na boisko, dawać z siebie sto procent i zwyciężać.