fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Amp futbol

Jakub Popławski nowym trenerem Legii

źródło: Legionisci.com

Nowym trenerem Legii Warszawa został Jakub Popławski, który jeszcze w niedawno zakończonym sezonie występował jako zawodnik (bramkarz). Ze stołecznym klubem zdobył mistrzostwo Polski w 2020 roku, a także wystąpił w rozgrywkach Ligi Mistrzów, ma na swoim koncie wiele występów w reprezentacji Polski, w tym grę na największych turniejach. Popławski zastąpił Mateusza Szczepaniaka, który w ostatnich sezonach pełnił rolę pierwszego trenera, a teraz został prezesem sekcji.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.