Arkadiusz Wrzosek - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

KSW

Szpilka nie zmierzy się z Wrzoskiem w Szczecinie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas styczniowej gali KSW78 w Szczecinie nie dojdzie jednak do zapowiadanej walki Arka Wrzoska z Arturem Szpilką. Szpilka doznał kontuzji kręgosłupa i obecnie przebywa w szpitalu czekając na operację.

Na razie nie wiadomo, czy Wrzosek pozostanie w karcie walk, czy jego występ zostanie przeniesiony na kolejną galę - wkrótce federacja powinna podać informację w tej sprawie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
co wy wiecie - 18.11.2022 / 09:11, *.com.pl

W dupie byliście, gówno widzieliście a się napinacie jak cholera.
Szpilka ma posłużyć jako mięso armatnie dla Wrzoska, to oczywiste. Szpila czasy boomu sportowego ma już za sobą, teraz już tylko może monetyzować swoje nazwisko. Gość już wcześniej zmagał się z wieloma urazami, teraz poddał się operacji przepukliny kręgosłupa (11 operacja w czasie trwania kariery sportowej!), nic dziwnego więc, że w styczniu do walki nie wyjdzie. W styczniu to jeszcze nawet nie będzie mógł pełnego treningu wykonać. Wrzosek obecnie jest jednym z głównych prospektów KSW, więc szukają dla niego łatwych sportowo walk (taką jest Szpilka), ale również walk medialnych, stąd KSW woli poczekać na powrót Szpili, ewentualnie Arek dostanie do rozbicia Janikowskiego (również medialny rywal o umiejętnościach znacznie niższych od AW, poza zapasami).

odpowiedz
Obeznany - 17.11.2022 / 19:36, *.virginm.net

Przestraszył się Wrzoska i tyle. Ja jutro też do pracy nie pójdę, bo nagle zaczęły mnie plecy boleć.

odpowiedz
onomatopeja22 - 17.11.2022 / 08:23, *.interkam.pl

Ajtujek obsrał zbroje...z Radczenka szlo mu srednio Wrzosek doswiadczony silniejszy wiekszy i juz Szpilusia chory

odpowiedz
ding - 16.11.2022 / 22:28, *.chello.pl

To chyba nie pierwszy w ostatnim czasie raz, gdy walka Wrzoska nie dochodzi do skutku?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.