Maciej Kikolski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

U-19: Powołanie dla Kikolskiego

źródło: 90minut.pl

Wypożyczony z Legii Warszawa do Pogoni Siedlce bramkarz Maciej Kikolski został dodatkowo powołany przez selekcjonera reprezentacji Polski do lat 19 Marcina Brosza na listopadowe zgrupowanie i turniej towarzyski, który zostanie rozegrany na Malcie. W ramach turnieju Polacy zagrają z Niemcami (23 listopada, 15:00, Gozo), Portugalią (26 listopada, 19:00, Ta' Qali) i Maltą (29 listopada, 15:00, Ta' Qali).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.