Filip Mladenović - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Mladenović zagrał w reprezentacji Serbii

źródło: 90minut.pl

Filip Mladenović wystąpił w reprezentacji Serbii w wygranym 5-1 (1-1) meczu towarzyskim z Bahrajnem. 31-letni obrońca rozegrał pełne spotkanie, w trakcie którego zanotował asystę przy czwartej bramce dla swojego zespołu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
do Redakcji - 19.11.2022 / 10:30, *.chello.pl

Jako, że trwa najdłuższa w ostatnich latch przerwa zimowa (2,5 miesiąca!) spróbujcie nagrać z Herrą jakieś Q&A. Obejmując funkcję jakiś czas temu przedstawiał się jako taki prokibicowski, wsłuchujący się w głos kibiców. Teraz miałby okazję podsumować swoją dotychczasową działalność i odpowiedzieć na pytania, przesłane przez czytelników. Jak wspomniałem: przerwa jest długa, więc nie będzie mógł odrzucić zaproszenia powołując się na brak czasu.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.