fot. Woytek /Legionisci.com
REKLAMA

Losowanie 1/4 finału Pucharu Polski

źródło: PZPN

Losowanie 1/4 finału Pucharu Polski odbędzie się w Katarze 20 listopada o godz. 20:00. W poprzedniej rundzie Legia Warszawa wyeliminowała Lechię Gdańsk po rzutach karnych. Mecze ćwierćfinałowe zaplanowano na 1 marca.



W 1/4 finału PP zagrają:
KKS Kalisz
Górnik Łęczna
Legia Warszawa
Motor Lublin
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Lechia Zielona Góra
Pogoń Siedlce

WYNIKI SONDYNa kogo trafi Legia w 1/4 finału Pucharu Polski?
SUMA GŁOSÓW: 4064
START: 19.11.2022 / KONIEC: 20.11.2022


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
Ursus - 23.11.2022 / 10:17, *.vectranet.pl

Nieważne kto idziemy po swoje poraz 20 PP dla nas
Pozdrawiam

odpowiedz
Franek - 20.11.2022 / 20:09, *.play-internet.pl

Lechia Zielona Góra-Legia Warszawa

odpowiedz
BuLi - 20.11.2022 / 20:05, *.inetia.pl

Gdzie to losowanie. W pokoju prezesa ? Chyba jakaś ustawka.

odpowiedz
Maverick - 20.11.2022 / 19:47, *.play-internet.pl

Dawać Raków.Będzie jazda!!!!!

odpowiedz
bronek49 - 20.11.2022 / 17:37, *.chello.pl

boję się że to będzie Raków i jak zwykle na wyjeżdzie bo PZPN zawsze Legii utrudnia mecze w pucharze Polski

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 20.11.2022 / 15:21, *.btcentralplus.com

Na sto procent Rakow - Legia.

odpowiedz
mirek - 20.11.2022 / 15:10, *.chello.pl

Losowanie Pucharu Polski w Katarze. Banda durniów. Może zaraz mecze Pucharu Polski zaczniemy grać w Katarze?

odpowiedz
13 - 20.11.2022 / 15:00, *.205.63

OMG, kompromitacja tej smiesznej Polskiej ligi i reszty Polskich bananowcow. Ciag dalszy zlamastwa,miernoty, i przeplacania za byle jakosc. Fak det szit.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 20.11.2022 / 13:41, *.n3t.pl

Mają rozmach, skur...syny !!!
Ps. slask - duży sektor gość i.

odpowiedz
Ruc Haj Go - 20.11.2022 / 12:58, *..

Ktoś wie czy sędzia Gil pojechał do Kataru?

odpowiedz
Andrzej 478 - 20.11.2022 / 12:21, *.plus.pl

YouTube,,Laczy nas pilka" brak transmisji w tv

odpowiedz
Andrzej478 - 20.11.2022 / 11:55, *.plus.pl

Gdzie transmisja bo prawa do MŚ w Katarze posiada TVP, a do PP Polsat

odpowiedz
PP - 20.11.2022 / 11:53, *.orange.pl

Juz niedlugo bedzie wiadomo ! LEGIA - KKS Kalisz/ Pogon S./ Lechia Z.G.

odpowiedz
Wyrwikufel - 20.11.2022 / 11:24, *.vectranet.pl

Trzymam kciuki za KKS Kalisz. Nigdy z nimi nie graliśmy. Poza tym mam rodzinę w Kaliszu, więc chętnie pojadę :-)

odpowiedz
Ndndn - 20.11.2022 / 15:22, *.t-mobile.pl

@Wyrwikufel: jak zdobędziesz bilet na sektor Legii? Hahahaha

odpowiedz
Coachbiedronka - 19.11.2022 / 21:30, *.play-internet.pl

Lechia Zielona Góra - Raków
Legia - Pogoń Siedlce
KKS Kalisz - kiepscy
Motor- Górnik Leczna
Może w następnym sezonie będziemy grać w Kambodży,Vana Lee już się wszystkim zajmie.
To musiał byc Wybitny umysł żeby losowac puchar Polski w Katarze..

odpowiedz
AAA - 19.11.2022 / 19:30, *.chello.pl

Będzie Pogoń Siedlce

odpowiedz
olew - 19.11.2022 / 19:13, *.vectranet.pl

Tylko Raków, byłoby pięknie na Łazienkowskiej, ale może być u nich, albo w Katarze. Modlić się będę jutro bardzo o to,

odpowiedz
Leon - 19.11.2022 / 18:05, *.vectranet.pl

Finał pucharu Polski będzie w Katarze bo nasz narodowy zamknięty.

odpowiedz
atric - 20.11.2022 / 05:50, *.t-mobile.pl

@Leon:Finał zapewne Zrobia na Stadionie ŚLUNSKIM z widownia oddalona 100km :) od płyty boiska albo na Disco- Polo Arena im.Czarka Kuleszy w Białym no zeby przezio dał zarobic swojemu byłemu klubowi.

odpowiedz
gazza - 19.11.2022 / 16:51, *.centertel.pl

Czy ja snie czy zle widze ???
Losowanie w Katarze ???
Czyzby caly PZPN pojechal tam na wycieczke ???
PUCHAR POLSKI MA BYC LOSOWANY W POLSCE A NIE W JAKIEJS ARANSKIEJ PIPIDUWCE !!

odpowiedz
SF - 19.11.2022 / 13:28, *.orange.pl

@ ding : Wprawdzie nie prima aprilisowy ale zart ktory nie moze sie sprawdzic a jezeli tak to bylby dalej pech w losowaniu ! LEGIA - KKS Kalisz !!

odpowiedz
ding - 19.11.2022 / 12:59, *.chello.pl

Spodziewane pary:
Raków-Legia
Lechia-Kalisz/Motor/Pogoń

Pewne info!

odpowiedz
grzesiek - 19.11.2022 / 13:14, *.centertel.pl

@ding: skad masz to info mordo?

odpowiedz
Ding - 19.11.2022 / 13:51, *.chello.pl

@grzesiek: Od tego, kogo widocznie nie znasz

odpowiedz
grzesiek - 19.11.2022 / 15:04, *.centertel.pl

@Ding: na pewno nie trafimy rakowa, a Ty sie skompromitujesz próbą zrobienia mnie w bambuko

odpowiedz
Ding - 19.11.2022 / 16:04, *.chello.pl

@grzesiek: kompromitujesz się ty nie wiedząc do której ściany ucho przystawić

odpowiedz
Arek - 19.11.2022 / 20:10, *.tpnet.pl

@grzesiek: z dupy za pewne.

odpowiedz
Żmija - 19.11.2022 / 12:12, *.vectranet.pl

W Katarze, proszę jaki rozmach! To co pzpn robi z tym turniejem to zwykła komedia…

odpowiedz
WSL - 19.11.2022 / 12:01, *.orange.pl

No to czekamy na rywala oby nie Rakow pozostali obojetnie ktory zespol !!!

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 19.11.2022 / 11:38, *.play-internet.pl

Będzie transmisja na cały świat?

odpowiedz
kaktus - 19.11.2022 / 11:12, *.orange.pl

Jak znam nasze szczęście to trafimy na Raków...

odpowiedz
Wąż - 19.11.2022 / 11:15, *.chello.pl

@kaktus: I to na wyjeździe....

odpowiedz
BaMph - 19.11.2022 / 13:44, *.com.pl

@kaktus: piszesz tak jakby medsliki to co najmniej rozmiar Realu czy City

odpowiedz
sixx - 19.11.2022 / 17:50, *.play-internet.pl

@BaMph: ale my to już też nie ta Legia, która z takim Realem grała. Raków to obecnie półka wyżej od nas. Wystarczy spojrzeć na tabelę.

odpowiedz
Konrad - 19.11.2022 / 18:39, *.icpnet.pl

@BaMph: Dla naszej drużyny właśnie taki rozmiar mają

odpowiedz
BBJ - 20.11.2022 / 12:06, *.mm.pl

@sixx: dawać nam Legie

odpowiedz