Michał Kozłowski - fot. Paweł Oleksiak
REKLAMA

Kozłowski: Wygrana podniosła nasze morale

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Michał Kozłowski: Spotkanie z Siedlcami było bardzo ciężkie, jako że potrzebne były cztery sety do jego rozstrzygnięcia. Siatkarze z KPS nie poddali się i walczyli do samego końca. Na szczęście udało nam się ich przełamać zarówno w pierwszym, jak i w drugim secie oraz finalnie w czwartym, w którym daliśmy dobrą serię na zagrywce i nie popełnialiśmy błędów, dzięki czemu ostatecznie zwyciężyliśmy.
W ostatnim czasie przegraliśmy cztery mecze z rzędu z silniejszymi od nas przeciwnikami. Wygrana z siedlczanami bardzo podniosła nasze morale, zwłaszcza że oni także stanowią rywali wyżej notowanych od nas. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego zwycięstwa i myślę, że popłyniemy dalej na tej fali. Trochę odbiliśmy się od dna tabeli i musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, by urywać punkty oponentom i po prostu z nimi wygrywać.
Przed nami rywalizacja na wyjeździe z drużyną Gwardii Wrocław. Z pewnością będzie to bardzo trudne spotkanie. Zespół z Dolnego Śląska ma w swoim składzie bardzo doświadczonych zawodników. Na pewno są o wiele wyżej notowani od nas, przez co nie będziemy faworytami tej potyczki. Będziemy jednak walczyć i mam nadzieję, że coś ugramy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.