fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

MŚ 2022: Polska wkracza do gry

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Bardzo ciekawie dla polskich kibiców zapowiada się trzeci dzień mundialu w Katarze. O godzinie 17 pierwsze spotkanie rozegra reprezentacja Polski, a jej przeciwnikiem będzie Meksyk. Wcześniej, bo o godzinie 11, odbędzie się inny mecz grupy C, w którym Argentyna zmierzy się z Arabią Saudyjską. Ponadto czekają nas 2 spotkania grupy D - Danii z Tunezją i Francji z Australią.



Wtorek 22.11.
godz. 11:00 Argentyna - Arabia Saudyjska (grupa C)

godz. 14:00 Dania - Tunezja (grupa D)

godz. 17:00 Meksyk - Polska (grupa C)

godz. 20:00 Francja - Australia (grupa D)


Prosty bonus na start od Fortuny
Fortuna ma dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon za maksymalnie z 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie.
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na start

Pełny terminarz, wyniki i tabele Mistrzostw Świata 2022

Biało-Czerwona LL! Info z Mundialu -> legionisci.com/polska

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
SF - 22.11.2022 / 19:57, *.orange.pl

Jedna sensacja byla a teraz mamy pol sensacje z dodatkowo niewykorzystanym karnym , zobaczymy co bedzie dalej a o ile gra sie nie zmieni to zakonczymy udzial w fazie grupowej !!

odpowiedz
Maniek - 22.11.2022 / 18:35, *.168.19

"Polska wkracza do gry" ????, z czym?

odpowiedz
Sadyba - 22.11.2022 / 18:38, *.centertel.pl

@Maniek: Może będzie kolejna szansa, z karnym, boz akcji, d..a.

odpowiedz
Plaskacz - 22.11.2022 / 18:29, *.net.pl

No to wkroczyliśmy na pełnej qrwie.

odpowiedz
Rio - 22.11.2022 / 17:49, *.t-mobile.pl

Gramy fatalnie. Zieliński i Szymański nie biorą gry na siebie

odpowiedz
MonsteR (L) Miłkowice - 22.11.2022 / 16:41, *.tpnet.pl

Moja 11. 1
Szczęsny
Cash ... Wieteska ... Kiwior ... Zalewski
Krychowiak ... D. Szymański
S.Szymański ... Zieliński ...Kamiński
Lewandowski
Moja 11. 2
Szczęsny
Jędrzejczyk ... Wieteska ... Kiwior
Cash ... Krychowiak ... S.Szymański ... Zalewski
Zieliński
Lewandowski ... Milik

odpowiedz
WSL - 22.11.2022 / 16:22, *.orange.pl

Nie moze byc mistrzowstw bez sensacji a jedna juz mamy wiec z tego wynika ze sensacji nie bedzie i POLSKA wygra !!!

odpowiedz
Ripper - 22.11.2022 / 16:15, *.175.73

Polska już wygrała z Meksykiem 3-1 (1978)
teraz czas na Meksyk - nie wolno być łapczywym

odpowiedz
Rio - 22.11.2022 / 16:07, *.oxynet.pl

Krychowiak w pierwszym składzie niczego dobrego nie wróży. Nie wiem co w nim widzą trenerzy.

odpowiedz
1234 - 22.11.2022 / 13:37, *.t-mobile.pl

Nikt w nich nie wierzy to pewnie wygrają ;)

odpowiedz
R-RP - 22.11.2022 / 13:35, *.orange.pl

Jaka bedzie gra zobaczymy i ocenimy !!!

odpowiedz
WSL - 22.11.2022 / 12:15, *.orange.pl

W najgorszym wypadku remis ! Meksyk 1-2 POLSKA !!!

odpowiedz