fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

MŚ 2022: Polska wkracza do gry

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Bardzo ciekawie dla polskich kibiców zapowiada się trzeci dzień mundialu w Katarze. O godzinie 17 pierwsze spotkanie rozegra reprezentacja Polski, a jej przeciwnikiem będzie Meksyk. Wcześniej, bo o godzinie 11, odbędzie się inny mecz grupy C, w którym Argentyna zmierzy się z Arabią Saudyjską. Ponadto czekają nas 2 spotkania grupy D - Danii z Tunezją i Francji z Australią.Wtorek 22.11.
godz. 11:00 Argentyna - Arabia Saudyjska (grupa C)

godz. 14:00 Dania - Tunezja (grupa D)

godz. 17:00 Meksyk - Polska (grupa C)

godz. 20:00 Francja - Australia (grupa D)


Prosty bonus na start od Fortuny
Fortuna ma dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon za maksymalnie z 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie.
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na start

Pełny terminarz, wyniki i tabele Mistrzostw Świata 2022

Biało-Czerwona LL! Info z Mundialu -> legionisci.com/polska

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.