Filip Mladenović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

MŚ 2022: Mladenović kontra Brazylia

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W czwartek w Katarze odbędą się po 2 spotkania grup G i H mistrzostw świata 2022. W jednym z nich ma szansę wystąpić piłkarz Legii Warszawa, Filip Mladenović. Reprezentacja Serbii, do której został powołany, o godzinie 20 zmierzy się z Brazylią. Wcześniej Szwajcaria zagra z Kamerunem, Urugwaj z Koreą, a Portugalia z Ghaną.Czwartek 24.11.
godz. 11:00 Szwajcaria - Kamerun (grupa G)

godz. 14:00 Urugwaj - Korea Południowa (grupa H)

godz. 17:00 Portugalia - Ghana (grupa H)

godz. 20:00 Brazylia - Serbia (grupa G)


Prosty bonus na start od Fortuny
Fortuna ma dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon za maksymalnie z 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie.
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na start

Pełny terminarz, wyniki i tabele Mistrzostw Świata 2022

Biało-Czerwona LL! Info z Mundialu -> legionisci.com/polska

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.