Grzegorz Krychowiak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

MŚ 2022: Polska sobota

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Sobota zapowiada się bardzo ciekawie dla kibiców w Polsce. O godzinie 14 reprezentacja Polski w swoim drugim meczu podczas mistrzostw świata zmierzy się z Arabią Saudyjską. Niespodziewanie, Arabia wygrała na inaugurację z Argentyną 2-1. W drugim spotkaniu grupy C Argentyna zagra z Meksykiem. W grupie D czekają nas mecze pomiędzy Tunezją i Australia oraz Francją i Danią.Sobota 26.11.
godz. 11:00 Tunezja - Australia (grupa D)

godz. 14:00 Polska - Arabia Saudyjska (grupa C)

godz. 17:00 Francja - Dania (grupa D)

godz. 20:00 Argentyna - Meksyk (grupa C)


Prosty bonus na start od Fortuny
Fortuna ma dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon za maksymalnie z 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie.
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na start

Pełny terminarz, wyniki i tabele Mistrzostw Świata 2022

Biało-Czerwona LL! Info z Mundialu -> legionisci.com/polska

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
MS - 26.11.2022 / 19:31, *.orange.pl

Udana sobota oby sroda tez wiec do boju " POLSKO " w ostatnim meczu ktory zadecyduje o miejscu ktore jest jest bardzo wazne !!

odpowiedz
antek - 26.11.2022 / 14:30, *.play-internet.pl

Dobra po finałach 3 razy wolniejsi jesteśmy

odpowiedz
WSL - 26.11.2022 / 09:42, *.orange.pl

Musimy walczyc o 1 miejsce w grupie aby nie trafic na Francje co jest bardzo prawdopodobne jezeli zajmiemy 2 miejsce ! Polska 2-1 Arabia S. !!!

odpowiedz
SF - 26.11.2022 / 09:34, *.orange.pl

Druga szansa na zdobycie 3pkt. a uda sie jak zagramy ofesywnie !!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.