Jakub Makowski (z lewej)
REKLAMA

Snooker

Makowski drugi w ostatnim turnieju 1LS

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnik snookerowej Legii, Kuba Makowski zaliczył świetny występ na zakończenie rozgrywek Pierwszej Ligi Snookera (1LS). W ostatnim w tym sezonie turnieju, który odbył się w Lwówku Śląskim, legionista dotarł do finału, w którym po dobrej walce przegrał z doświadczonym Sylwestrem Szumerem 2-4.

Wcześniej w spotkaniu półfinałowym z Piotrem Muratem nasz zawodnik ustanowił życiówkę, wbijając w brejku 66 punktów i zamykając mecz wynikiem 4-2.

Wyniki Polskiej Ligi Snookera 1LS:
Jakub Makowski 3-1 Krzysztof Drążkiewicz
Jakub Makowski 3-0 Marcin Karłyk
1/4 finału: Jakub Makowski 4-3 Jakub Zakrzewski
1/2 finału: Jakub Makowski 4-2 Piotr Murat
Finał: Jakub Makowski 2-4 Sylwester Szumer


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.