fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

MŚ 2022: Polacy grają z mistrzami świata

Mishka, źródło: Legionisci.com

Bardzo emocjonująco zapowiada się niedziela na mistrzostwach świata w Katarze. O godzinie 16 reprezentacja Polski w 1/8 finału zmierzy się z aktualnym mistrzem świata, Francją. O godzinie 20 Anglia zagra natomiast z Senegalem.



Niedziela 03.12.
godz. 16:00 Francja - Polska

godz. 20:00 Anglia - Senegal


Prosty bonus na start od Fortuny
Fortuna ma dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon za maksymalnie z 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie.
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na start

Pełny terminarz, wyniki i tabele Mistrzostw Świata 2022

Biało-Czerwona LL! Info z Mundialu -> legionisci.com/polska

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
K - MS - 05.12.2022 / 09:45, *.orange.pl

Srednie granie wiec bolesne pozegnanie !!!

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 04.12.2022 / 14:48, *.btcentralplus.com

Czesio oglosil 11 na mecz z Francja. Gramy o zwyciestwo. Otoz 11:

Szczesny, Skorupski, Grabara

Bereszynski, Glik, Kiwior, Cash Jedrzejczyk, Bednarek, Wieteska

Lewandowski


PCAR JEST NASZ !!!!!!!

odpowiedz
Kingsajz - 04.12.2022 / 11:48, *.orange.pl

Awans do 1/8 finału to oczywiście sukces, biorąc pod uwagę ze był to pierwszy awans od 36 lat.
Ale mimo wszystko Michniewicz powinien odejść a PZPN niech zatrudni trenera zagranicznego który ma jakiekolwiek pojęcie o taktyce i ambitnej grze.
Wczoraj Australia mimo iż przegrała z Argentyną to pokazała jak należy walczyć nawet kiedy jest się słabszym.
Dzisiaj na cud nie liczę, stawiam na łatwe zwycięstwo francuzow 3:0.

odpowiedz
Arek - 04.12.2022 / 14:44, *.tpnet.pl

@Kingsajz: żaden trener zagraniczny nic tu nie da. Wszystkie sukcesy, jakie odnosiła polska piłka, to z polskimi trenerami. Tu się musi zmienić wszystko od podstaw. Tyle jest dostępnych materiałów szkoleniowych, a nikt z tego nie chce korzystać. Tylko tworzy się jakieś farmazony, typu narodowy model gry, narodowe sranie w banię, a potem i tak na samym końcu z tego wychodzi narodowe narzekanie. Jak nie zmieni się szkolenie, żaden trener skąd by nie był, nic nie da.

odpowiedz
NaSpokojnie - 04.12.2022 / 18:32, *.orange.pl

@Kingsajz:
Nie stać nas na dobrego zagranicznego trenera. A drugiego Sousy to ja nie chcę.
Wolę już Michniewicza a potem Papszuna. Teraz Papszuna nie odejdzie bo Raków ma ogromną szansę na mistrza. Latem 2024 inaczej to będzie wyglądać.

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 04.12.2022 / 11:08, *.play-internet.pl

Taktyka CM 711 na dziś:coco jambo i do przodu

odpowiedz
SF - 04.12.2022 / 10:56, *.orange.pl

Slaba gra a nadzieja minimalna !!

odpowiedz
WSL - 04.12.2022 / 10:45, *.orange.pl

Caly czas nie mozemy sie bronic bo bedzie jak z Argentyna wiec gra musi byc inna ! Zobaczymy jak to bedzie wygladalo !!!

odpowiedz
K - MS - 04.12.2022 / 10:42, *.orange.pl

Francja 1-1 POLSKA w regulaminowym czasie potem dogrywka 2-2 i na koniec rzuty karne z ktorych POLSKA awansuje dzieki Szczesnemu ! Powodzenia POLSKO !!!

odpowiedz
Wołomin NR - 04.12.2022 / 09:50, *.centertel.pl

Żal przyznać ale nasze kopacze są najgorsi w całym turnieju.

odpowiedz
711 połączeń - 04.12.2022 / 09:36, *.tpnet.pl

Przegrają z 0:4 i do domu, w następnych eliminacjach MŚ to nawet nie powinniśmy brać udziału bo szkolenie w naszym kraju jest na dnie i nie ma komu grać a dla Argentyny byliśmy jak takie San Marino dla nas...

odpowiedz
Wolfik - 04.12.2022 / 10:40, *.mm.pl

@711 połączeń: Szkolenie się poprawia, ale trenerów mamy z poprzedniej epoki.

odpowiedz