fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legijne Mikołajki we wtorek w FanStore

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższy wtorek, 6 grudnia w godzinach 16-19 w Legia FanStore przy Łazienkowskiej, klub organizuje legijne Mikołajki. Najmłodsi kibice będą mogli spotkać się nie tylko ze świętym Mikołajem, ale i piłkarzami Legii, którzy w tych godzinach obecni będą w klubowym sklepie.

Nie zabraknie wspólnych konkursów, rozmów, a także możliwości zrobienia sobie zdjęcia z zawodnikami naszej drużyny - informuje klub.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
aLe jest ok! - 03.12.2022 / 21:35, *.02.net

Mogała by być jeszcze fajniejsza✨⚽️✨

odpowiedz
WL - 03.12.2022 / 15:17, *.orange.pl

Fajna impreza !!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.