Szymon Janus - fot. Sekcja Siatkówki Legii Warszawa
REKLAMA

Siatkówka

Janus w Legii. Prokopczuk odchodzi

Hugollek, źródło: Legionisci.com

W ostatnim czasie w siatkarskiej Legii doszło do zmian kadrowych. Z klubem rozstał się rozgrywający Rafał Prokopczuk, który w letnim oknie transferowym dołączył do „Wojskowych” z Mickiewicza Kluczbork. Siatkarz odszedł do Olimpii Sulęcin.

W jego miejsce zarząd sprowadził 20-letniego Szymona Janusa, którego zaprezentowano oficjalnie w klubowych mediach społecznościowych. Zawodnik, który przybył do Warszawy z MKS Andrychów, mierzy 190 centymetrów wzrostu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.