Krzysztof Wójcik - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Wójcik: Września całkowicie nad nami górowała

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Krzysztof Wójcik (trener Legii): Zespół z Wrześni był od nas lepszy we wszystkich elementach gry. Całkowicie nad nami górowali. Bardzo dobrze i odważnie prezentowali się w ataku – część piłek pokończyli dość szczęśliwie, część poobijali momentami nasz dobrze ustawiony blok. My z kolei – w porównaniu do poprzednich spotkań – pokazaliśmy się ze słabszej strony w zagrywce.
Rywale w pierwszym secie zaserwowali nam pięć asów. Wyszli na boisko naładowani i zagrywka bardzo im „siedziała”. Potem też całkiem nieźle się prezentowali. Mecz po prostu im wyszedł. Wszystkie elementy im zadziałały i stąd ich szybkie zwycięstwo 3-0.
Wiadomo, że z bezpośrednim rywalem z dołu tabeli lepiej byłoby zdobyć punkty, ale w tej sytuacji będziemy musieli po prostu odrabiać „oczka” w drugiej rundzie rozgrywek.
Klub musi znaleźć rozgrywającego [w ostatnich dniach z drużyny odszedł Rafał Prokopoczuk, zaś dołączył do niej Szymon Janus – przyp. LL!], gdyż do meczu przystąpiliśmy z jednym zawodnikiem na tej pozycji. Czekamy na rozwój sytuacji i mamy nadzieję, że ktoś do nas dołączy, aby móc spokojnie trenować i przygotowywać się do kolejnych pojedynków.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.