Kamil Leliwa - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Leliwa: Nie postraszyliśmy rywali w elemencie zagrywki

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Kamil Leliwa: Mecz przeciwko Krispolowi był bardzo zły w naszym wykonaniu. Przede wszystkim nie postraszyliśmy rywali w elemencie zagrywki. W trakcie spotkania próbowaliśmy coś zmienić w naszej grze, jednak nie przynosiło to spodziewanych rezultatów. W pojedynku dochodziło do wielu sytuacji, w których nie mogliśmy odpowiednio wykorzystać obronionych piłek i zdobyć w ten sposób punktów w kontrataku, co również doprowadziło do niemocy w przełamaniu przeciwników. Ci z kolei zaprezentowali się w starciu z nami naprawdę bardzo dobrze.
Do rywalizacji z Wrześnią wyszliśmy podobnym składem jak tydzień wcześniej na mecz przeciwko Lechii Tomaszów Mazowiecki. Chcieliśmy postawić wszystko na jedną kartę, jako że wiedzieliśmy, że mogliśmy z Krispolem (naturalnie niczego nie ujmując rywalom) wygrać. Niestety nie udało nam się to. Przed nami potyczka wyjazdowa z Nową Solą. Musimy oczyścić głowy i skoncentrować się przede wszystkim na spokoju.
Podczas każdych treningów (spotkania z tego wyłączamy, bo staramy się wówczas odcinać od czynników zewnętrznych) z tyłu głowy mamy świadomość, w którym miejscu ligowej tabeli się znajdujemy. Każdy mecz stanowi dla nas walkę, podczas której musimy oddawać na boisku serducho i bić się o ważne dla nas punkty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.