Marek Kania
REKLAMA

Łyżwiarstwo

Marek Kania 15. w PŚ w Calgary na 500m

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dziś po godzinie 21 w Calgary rozegrany został trzeci w tym sezonie wyścig dywizji A na dystansie 500 metrów Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim. Zawodnik Legii Warszawa, Marek Kania uzyskał 15. rezultat 34.809 sekundy. Legionista stracił do zwycięzcy, Kanadyjczyka, Laurenta Dubreuila 0.79s.

Za swój występ Marek uzyskał 26 punktów do klasyfikacji generalnej, w której plasuje się na miejscu dwunastym (85 pkt.). Jutro o 18:30 nasz panczenista startować będzie w wyścigu na 1000 metrów dywizji B.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.