Moha Aharchi (z prawej) odchodzi z Legii - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Amp futbol

Najlepszy strzelec odchodzi z Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sezonie 2023 w barwach amp futbolowej Legii Warszawa nie będzie występował Moha Aharchi - to pierwsza informacja dotycząca kadry na kolejny sezon. Aharchi przez dwa ostatnie lata reprezentował barwy Legii, a w zakończonym w październiku sezonie był najlepszym strzelcem naszej drużyny, która zdobyła brązowy medal mistrzostw Polski. Moha zdobył w ostatnich rozgrywkach 18 bramek.

Trenerem Legii w sezonie 2023 będzie jej dotychczasowy bramkarz, Jakub Popławski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Jasio - 11.12.2022 / 21:36, *.datapacket.com

Po co te złośliwości, że "odchodzi"?
Tytuł na poziomie żartu o Wielkiej Pardubickiej i ślepym koniu, co nie widzi przeszkód.

odpowiedz
Luk - 12.12.2022 / 11:17, *.vectranet.pl

@Jasio: tak poza tobą to reszta osób w domu nie ma problemów z głową?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.