REKLAMA

NS: Kalendarze, piro i książki do kupienia w czwartek

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Jak co roku Nieznani Sprawcy przygotowali kalendarze, przedstawiające oprawy zaprezentowane w mijającym roku. Pierwsza okazja do zakupu już w najbliższy czwartek - sprzedaż prowadzona będzie w godzinach 19:00 - 20:30 w Źródełku. Koszt kalendarza na rok 2023 wynosi 40 złotych, a cały zysk ze sprzedaży przeznaczony zostanie na cele ultras. NS-i sprzedawać będą również pirotechnikę na sylwestra.

W tym samym miejscu i czasie, Maciek Dobrowolski sprzedawać będzie świetną legijną książkę "Chłopcy z Łazienkowskiej" (50 zł) - obowiązkową lekturę dla każdego kibica Legii. To doskonały prezent na zbliżające się Święta! Zachęcamy do zakupu.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Plaskacz - 14.12.2022 / 01:06, *.net.pl

Kurcze, do tej pory kupowałem dla siebie i znajomych mordeczek na grudniowym meczu pod gniazdem. Ale że katar i stolica rozkopana i ciężko gdziekolwiek się wózkiem przemieścić to pozostaje wysyłka. NS mordeczki. pomyślcie o tym.

odpowiedz
reksio - 13.12.2022 / 23:21, *.orange.pl

A można kupić w październiku? Będą chyba tańsze.

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 13.12.2022 / 22:48, *.plus.pl

Jak co roku Janusze biznesu od kalendarzy i pirotechniki zapomnieli, że Legia to głównie fankluby i nie przewidzieli wysyłki

odpowiedz
L - 13.12.2022 / 22:27, *.aster.pl

A wysyłka będzie?

odpowiedz
Plaskacz - 13.12.2022 / 21:03, *.net.pl

Jest możliwość wysyłki?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.