REKLAMA

Tenis

Jan Pasiorowski drugi w OTK U-14 w Rokietnicy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Centrum Tenisowym Sobota w podpoznańskiej Rokietnicy odbył się tenisowy Ogólnopolski Turniej Tenisowy do lat 14, w którym drugie miejsce w deblu zajął zawodnik Legii, Jan Pasiorowski. Legionista rywalizował w parze z Antonim Szarym, a w finale lepsi okazali się Hugo Rytelewski i Stanisław Allecou.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.