Krzysztof Wójcik - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Wójcik: Tylko punkcik

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Niestety zdobyliśmy tylko jeden punkt, bo patrząc na to jak ten mecz się układał, to można było przez moment myśleć o trzech oczkach. Mieliśmy szanse w trzecim secie, mieliśmy szanse domknąć w czwartym. Niestety w tie-breaku nie skończyliśmy piłki na prowadzenie i efekt jest taki, że mamy tylko punkcik - powiedział po meczu trener siatkarskiej Legii Krzysztof Wójcik.- Możliwe, że po drugim secie zawodnicy poczuli się trochę za pewnie. Kraków dokonał dwóch zmian i ich gra się poprawiła. W końcówce trzeciego seta zepsuliśmy decydujące zagrywki, które nie powinny sprawić kłopotu. Trzy błędy w kluczowym momencie zaważyły.

- W środę jedziemy na teren lidera i wiadomo, ze czeka nas ciężki bój. Będziemy chcieli zaryzykować i postawić tam jak najcięższe warunki. Może uda się sprawić świąteczną niespodziankę. Na okres świąteczny i noworoczny wypada nam życzyć większej liczby punktów w nowym roku, bo na pewno będą potrzebne. Będziemy chcieli się zrewanżować za te porażki i mam nadzieję, że nam się uda.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.