fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Szlęzak: Kto nie wygrywa 3-0, przegrywa 2-3

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Kto nie wygrywa 3-0, przegrywa 2-3. Niestety dziś nas to spotkało. Pierwsze dwa sety zagraliśmy mega dobrze. Dawno nie widziałem nas w takiej formie. W trzecim secie zaczęło coś siadać i nie dociągnęliśmy do końca, tak jak powinniśmy to zrobić. Trzy nasze głupie błędy w końcówce i niestety przegrywamy.- Co się stało w trzecim secie? Może nie poszanowaliśmy wystarczająco przeciwnika, że może to wyciągnąć. Może trochę się zagotowaliśmy jak zaczęliśmy przegrywać. Ciężko tak na gorąco powiedzieć. Będziemy to oglądali i wyciągali wnioski. Mam nadzieję, że w środę w Częstochowie sprawimy przeciwnikom dużo problemów. Fajnie byłoby wygrać to przed świętami, poprawiłoby to atmosferę na zakończenie tej rundy.

- Na święta życzę wszystkim wszystkiego dobrego, pysznego jedzenia, spędzenia czasu z rodzina i udanych prezentów. Na Nowy Rok lepszego czasu dla nas, lepszej formy i żeby wszytko było dobrze, tak jak sobie zakładamy.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.