Ray McCallum - fot. Bodziach
REKLAMA

McCallum w piątce tygodnia. Akcja legionistów wyróżniona

Fumen, źródło: Legionisci.com

Ray McCallum został wybrany do najlepszej piątki 15. tygodnia Energa Basket Ligi. Zawodnik Legii zasłużył sobie na to wyróżnienie bardzo dobrym występem przeciwko Zastalowi Zielona Góra. Przypomnijmy, że w wygranym spotkaniu, podopieczny Wojciecha Kamińskiego zdobył 31 punktów (6/7 za 3 pkt.), a także rozdał 6 asyst i zebrał 2 piłki.

Najlepsza piątka 15. tygodnia Energa Basket Ligi
Ray McCallum (Legia Warszawa), Filip Matczak (King Szczecin), Jordan Mathews (Spójnia Stargard), Ray Thornton (Sokół Łańcut), Jakub Garbacz (Stal Ostrów Wlkp.)

Dodatkowo, akcja legionistów znalazła się w TOP10 akcji minionego tygodnia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.