fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Fotoreportaż ze sparingu z Mezőkövesd Zsóry FC

Woytek, źródło: Legionisci.com

W anormalnych warunkach w Belek rozegrany został mecz sparingowy Legii z węgierską drużyną. Ulewa i porywisty wiatr skutecznie utrudniały zawodnikom normalną rywalizację. Kilka razy emocji nie brakowało, ale głównie po starciach prowokowanych przez rywali. Mecz obejrzał prezes Legii Dariusz Mioduski, który we wtorek dotarł do Turcji. Zapraszamy odo obejrzenia zdjęć z tego spotkania.

Fotoreportaż z meczu - 57 zdjęć Woytka
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Siara - 12.01.2023 / 13:19, *.plus.pl

Miodek na 55 zdjęciu jaka mina

odpowiedz
exsa - 11.01.2023 / 19:57, *.orange.pl

P.Mladenovic z urazem wiec odjazd !!!!

odpowiedz
e(L)o - 11.01.2023 / 18:28, *.ksiezyc.pl

Jakieś cyrki z tym zgrupowaniem. Kryminał dla organizatorów

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.