Krzysztof Wójcik - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Wójcik: Musimy popracować nad atakiem

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna


Krzysztof Wójcik (trener Legii): Zespół Mickiewicza stanowił bardzo trudnego rywala, co zresztą udowodnił na boisku. Od pierwszych piłek narzucili nam swój styl gry i prezentowali się bardzo dobrze w zagrywce. Spodziewaliśmy się tego, zwłaszcza że trzech zawodników Kluczborka należy do dziesięciu najlepiej zagrywających siatkarzy w lidze, a wśród nich Artur Pasiński, będący najlepiej zagrywającym graczem Tauron 1. Ligi. Przeciwnicy pokazywali swoją wyższość na boisku. Było nam bardzo ciężko na siatce, jako że nas dużo blokowali i przez to ten mecz niestety skończył się szybko.
Przed kolejnymi spotkaniami musimy popracować nad ofensywą. W spotkaniu z kluczborczanami przeprowadzaliśmy bowiem zbyt wiele ataków, w których ani nie wybieraliśmy kierunków ani nie utrzymywaliśmy odpowiedniego pułapu i zbyt często dawaliśmy się blokować oponentom. Myślę, że pod tym względem w Sulęcinie [tam się odbędzie kolejne spotkanie – przyp. LL!] będzie już trochę lepiej.
Dla nas najważniejsze pojedynki stanowią konfrontacje z bezpośrednimi ligowymi rywalami. Być może uda nam się ograć jakąś mocniejszą drużynę przy Niegocińskiej, ale jeśli chodzi o Kluczbork, to na ten moment okazał się zbyt mocny.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.