Travis Leslie - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Groselle i Leslie z podwójną zdobyczą

Fumen, źródło: Legionisci.com

Geoffrey Groselle i Travis Leslie mogą mieć pewne powody do zadowolenia po wygranym meczu z Sokołem Łańcut. Obaj gracze zaliczyli podwójną zdobycz. Środkowy Legii dobrze prezentował się pod koszem rywali trafiając 7 na 9 rzutów z gry, co dało 14 punktów. Do tego zebrał 13 piłek (z czego 5 w ataku). Dorobek Groselle'a mógłby być lepszy, ale spudłował wszystkie cztery rzuty osobiste.

Z kolei Leslie spędził na parkiecie 30 minut i choć jego skuteczność nie imponowała (8/22 z gry), to i tak zdobył 23 punkty. Dodatkowo zebrał 12 piłek, a także dołożył 4 przechwyty i 2 bloki.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
ws - 16.01.2023 / 16:54, *.chello.pl

Tak trzymać! Na nich powinna być oparta gra Legii. Więcej minut dla Sadowskiego i dobra gra specjalistów od 3 tj. Garrett i Kamiński Jeśli jeszcze będzie rotacja dla Kulki i ktoś na rozegraniu to widzę szansę na podwójną koronę w tym sezonie.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.