Jakub Sadowski - fot. Piotr Koperski / Legiakosz.com
REKLAMA

Sadowski: Realizowaliśmy założenia taktyczne

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Jakub Sadowski: Spotkanie z Łańcutem stanowiło pojedynek, w którym od drugiej i dalszych kwart wreszcie zaczęliśmy właściwie realizować meczowe założenia taktyczne. Pierwsza odsłona rywalizacji nie wyglądała jeszcze zbyt dobrze, ale potem weszliśmy w odpowiedni rytm meczowy.
To zdecydowanie fajne uczucie, gdy trener daje ci szansę pograć, a do tego zdobywa się punkty dla drużyny. Zawsze staram się wykorzystać daną mi okazję najlepiej jak tylko potrafię, a gdy dodatkowo jeszcze wpadają kosze, to tym bardziej mnie to cieszy.
Kibice bezapelacyjnie pomogli nam odnieść zwycięstwo. Momentami było naprawdę bardzo głośno.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.