Grzegorz Kamiński - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kamiński: Czuję, że wróciła drużyna z poprzedniego sezonu

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Grzegorz Kamiński: Założenia na spotkanie przeciwko Łańcutowi były takie jak na mecz w Zielonej Górze – zagrać agresywnie oraz dzielić się piłką. Wyszliśmy z tych założeń zwycięsko i wydaje mi się, że wreszcie złapaliśmy dobry rytm. Szkoda, że Ray McCallum nie zagra już z nami. Życzę mu wszystkiego dobrego i powodzenia w dalszej karierze. Miejmy nadzieję, że władze klubu oraz trenerzy wybiorą w jego miejsce równie dobrego zawodnika.
Optymistycznie patrzymy w przyszłość i liczymy na to, że zarówno poziom naszej gry, jak i zaangażowania pozostaną na odpowiednim poziomie. Czuję, że wróciła drużyna z poprzedniego sezonu, która walczyła o najwyższe cele.
Kibice zdecydowanie pomogli nam w odniesieniu zwycięstwa. Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się, że o 15:30 w niedzielę po kościele tylu ludzi przyjdzie na mecz. [śmiech] Dziękuję naszym fanom. Pozostańcie głodni, ponieważ teraz zapowiada się dla nas naprawdę dobry czas. Mam nadzieję, że będziemy wygrywać kolejne pojedynki i pokazywać na boisku, że dobrze gramy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Benek - 21.01.2023 / 13:14, *.t-mobile.pl

A kiedy sie zwolnisz?W 6stej lidze norweskiej potrzebują takiego pokroju fachowca:-)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.