fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Skrót meczu ze Śląskiem

Fumen, źródło: Polsat Sport

Legia Warszawa przegrała 77-83 ze Śląskiem Wrocław w hali Stulecia. Pierwsze dwie kwarty należały do legionistów, którzy wypracowali kilkupunktową przewagę do przerwy. Jednak w trzeciej części gospodarze zaczęli dochodzić do głosu. Problemy z faulami na początku czwartej kwarty i dobra postawa Śląska sprawiły, że to wrocławianie cieszyli się z wygranej. Zapraszamy do obejrzenia skrótu spotkania.

Skrót meczu Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.