Tomas Pekhart - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Wraca temat powrotu Pekharta

Woytek

Według informacji Sebastiana Staszewskiego z interia.pl Legia Warszawa rozmawia z Tomasem Pekhartem i jego powrót do Warszawy jest bardzo prawdopodobny. Klub z Łazienkowskiej chce podpisać z 33-letnim czeskim napastnikiem 1,5-roczną umowę.



O tym, że Pekhart może wrócić do Legii media pisały już w... lipcu, czyli tuż po jego odejściu. Legia była gotowa przedłużyć wygasający kontrakt, ale zawodnik liczył na dużo wyższe uposażenie. Takowe zagwarantował mu Gaziantep FK, ale na początku grudnia piłkarz poinformował, że rozwiązał umowę za porozumieniem stron. Jesienią wystąpił w Turcji w 12 spotkaniach i zdobył 2 bramki. W sumie rozegrał 515 minut, czyli niecałe 6 pełnych meczów. Trener Kosta Runjaić jest zwolennikiem takiego ruchu transferowego.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (112)

+dodaj komentarz
Dimas - 26.01.2023 / 22:25, *.play-internet.pl

Jest Prijović do wyciągnięcia - lepsza opcja

odpowiedz
Mck - 26.01.2023 / 18:57, *.chello.pl

Jeśli Pekhart wróci to jak my mamy się rozwijać..Kto na to pozwala..Oddajemy Włodarczyka za którego Górnik wezmie dobre zł a my wracamy do emeryta którego Pensja byłaby jak dwie pensje Włodarczyka.. Mamy młodych w akademii,dlaczego nie dajemy grac z przodu młodym,to samo było z Lewym on za młody to dostaliśmy Arrubarene..W końcu któryś młody odpali i zaczniemy zarabiac a tak to wiecznie będziemy w długach..W Realu młode skrzydła,W Barcie młodzież,Borussia młodziutki napistnik,nawet Haaland dopiero jest na początku..Różnica jest taka że ktoś ryzykował stawiał na młodych a my na co stawiamy??!!. Drużynę buduje się od tyłu ale z przodu strasznie nam brakuje młodej fantazji i szybkości.. Czekam aż ktoś w tym klubie zacznie myśleć..Pekhart boże broń..Juz starczy tej siermiężnej piłki ala Michniewicz:)

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 26.01.2023 / 17:09, *.19.184

Może Josue parę razy nabije drągala i tyle z niego będzie pożytku. Jak to mawiał dawniej Leszek Pisz, stójcie w polu karnym a ja już w ktoryś pusty łeb trafię.

odpowiedz
kapsel135 - 26.01.2023 / 14:48, *.as13285.net

Witam.
Zgadzam się z tymi którzy są przeciwko powrotowi Pekharta do Legii. Zawodnik który oprócz stania w polu karnym i wysokim wzroście niczym się nie wyróżniał.
Jeśli szukamy napastnika to chętnie ponownie w Legii zobaczyłbym Prijovića. Zawodnik bardziej mobilny, szybszy, dla mnie lepiej grający głową i bardziej waleczny.
Co wy na to ? Pozdrawiam

odpowiedz
Egon - 26.01.2023 / 20:17, *.waw.pl

@kapsel135: Ja również uważam, że Prijo jest zdecydowanie bardziej uniwersalnym zawodnikiem, a przynajmniej był, bo nie wiem, jak wygląda obecnie.

odpowiedz
kanu - 26.01.2023 / 14:23, *.t-mobile.pl

Transfery na wiosnę dramat

odpowiedz
Simon - 25.01.2023 / 23:37, *.orange.pl

Jaramy się powrotem gościa, który łaskawie może wrócić do nas tylko dlatego, że nie dał sobie rady w średnim klubie tureckim.

odpowiedz
scoutt - 25.01.2023 / 18:34, *.amazonaws.com

Mam nadzieje ze to zart.
Gdyby rzeczywiscie Pekhart przyszedl, to Jacek Z. przebije Radka K. swoja
nieudacznoscia.

odpowiedz
kibic legii - 25.01.2023 / 14:41, *.orange.pl

carlitos i pekhart mogą grać razem, stworzą dobry atak jako napastnicy..

odpowiedz
Qwert - 25.01.2023 / 13:05, *.106.67

do XXXX:

I wtedy się obudziłeś :D

odpowiedz
XXXX - 25.01.2023 / 12:19, *.204.3

za te pieniądze mamy tego pana
Zakaria Labyad £4,000 £208,000 29lat AM RLC AJAX
dziekuje do widzenia :)

odpowiedz
XXXX - 25.01.2023 / 12:57, *.204.3

Zawodnicy do odstrzału:
Dominik Hładun £2,400 £124,800 26 GK Poland
Artur Jędrzejczyk £8,500 £442,000 34 D RC Poland
Blaž Kramer £3,500 £182,000 26 ST Slovenia
Mattias Johansson £2,900 £150,800 30 D/WB R Sweden
Igor Kharatin £2,100 £109,200 27 D C, DM Ukraine
Róbert Pich £1,700 £88,400 33 AM RLC Slovakia
Patryk Sokołowski £1,800 £93,600 27 DM Poland

22900funtów tyg x4 tyg.= 91,600funtów miesięcznie x 12miesiecy=
1099200 mln funtów rocznie x4.68= 5 144 256 MLN PLN
na niepotrzebnych graczy którzy maja minimalny wpływ na gre legii

to jest tragikomedia

odpowiedz
bum - 25.01.2023 / 14:19, *.235.166

@XXXX:
Dobra fetka co.......? Hahahaha xD

odpowiedz
XXXX - 25.01.2023 / 16:42, *.204.3

@bum: ale ty jesteś głupi
Nie mierz ludzi własną miarą
zrób mi przysługę i nie wchodź więcej na to forum

odpowiedz
Eee - 25.01.2023 / 17:09, *.tpnet.pl

@XXXX: Od Jędzy i Sokoła to ja cię proszę , się odwal . Jędza - Kapitan i weteran , Patryk - urodzony w Warszawie . Ogarnij się , stary . A Zakaria Labyad ? Imię jak za karę , nazwisko za trudne do wymówienia i nic mi nie mówi , wiek w granicach trzydziestki lecz czy on tam (w Adżaksie Amsterydam) naprawdę coś grał ? Chiba nie . Może i zdolny , ale Tomasz Pekhart jest lepszy . Dziękuję , do Widzewa (Za karię Lebiegę , sorry Labyadego) .

odpowiedz
Michal17211 - 25.01.2023 / 19:25, *.chello.pl

@Eee: to, że jest urodziny w Warszawie to znaczy że musi być nietykalny. Ja się podobnie jak on urodziłem w Warszawie i podobnie jak on nie nadaję się do Legii.

odpowiedz
Oferta pracy - szukamy scouta - 26.01.2023 / 00:54, *.t-mobile.pl

@XXXX: Mam dla Pana ciekawą, atrakcyjną ofertę pracy w moim klubie. Widzę, że jest Pan doświadczonym, obrotnym, świetnie rozeznanym na rynku transferowym menadżerem. Proponuję Panu w Legii stanowisko scouta, stawka 10 hrywien na tydzień plus premie, wakacje (w Guantanamo lub Syrii) sponsorowane przez klub. Na początek wyślemy Pana na poszukiwanie talentów w Donbasie. Liczę na szybką i pozytywną odpowiedź.

Z poważaniem Dariusz Mioduski

odpowiedz
Mioduski kolega zdrajcy Sikorskiego.... - 26.01.2023 / 01:04, *.167.113

@Oferta pracy - szukamy scouta: Mioduski odejdż szkodniku, albo oddaj córce Stołek bo jesteś zwykły do tego biznesu matołek...

odpowiedz
Kibic - 26.01.2023 / 14:32, *.centertel.pl

@Eee: To że urodzony w Warszawie to ma grać , mój stary też jest z Warszawy i nie gra

odpowiedz
Eduardo - 26.01.2023 / 20:34, *.centertel.pl

@Kibic: bo ma kontuzje

odpowiedz
XXXX - 25.01.2023 / 12:17, *.204.3

czyli prawie 600 000 euro=530 000Funtów
czyli przykładowo
5500funtów tygodniowo x4 tyg=22000funtów miesięcznie
22000x24miesiace kontraktu=528 000funtów czyli tyle ile dostaliśmy za juranovica

a dodatkowo odpada nam wypłata Josue
który za 2x lata nowego kontraktu zainkasuje minimum
7,100 funtów tyg x4mies = 28400funtów miesiąc
28400x24=681,600 funtów licząc po obecnej cenie kontraktu a jak wiemy chce dużą podwyżke wiec skromnie licząc ten grajek wezmie teraz za 2 lata około 1000 000Funtów za 2 lata kontraktu+podpis
dramat



odpowiedz
XXXX - 25.01.2023 / 11:48, *.204.3

Pieniądz które legia otrzyma za transfer juranovica
do Union Berlin
500tys EUR
+107tys $$$$ za gre na mistrzostwach

także na wypłate jest
a my bieżemy Pekharta--tygodniowo Wage £4.900.
dramat
Diego Rolan £9,400

odpowiedz
XXXX - 25.01.2023 / 11:37, *.204.3

Josué £7,100 £369,200 31lat AM C Portugal
VS
Zakaria Labyad £4,000 £208,000 29lat AM RLC AJAX

topowy zawodnik ligi holenderskiej wart2,5mln EUR
za co my płacimy!!!!!!!!!

odpowiedz
XXXX - 25.01.2023 / 11:24, *.204.3

Mattias Johansson £2,900 £150,800 30 D/WB R Sweden
VS
Enock Kwateng £8,300 £431,600 24 D/WB R France
------------------------------------------------------------------------------------
szklana IKEA= reprezentant Francji=perspektywiczny zawodnik=Kasa do zarobienia

zarządzanie dramat :(

odpowiedz
XXXXx - 25.01.2023 / 11:08, *.204.3

Player Name Weekly Wage Yearly Salary Age Position Nationality
Artur Jędrzejczyk £8,500 £442,000 34 D RC Poland
Bartosz Kapustka £7,500 £390,000 25 AM LC Poland
Josué £7,100 £369,200 31 AM C Portugal
Carlitos £6,400 £332,800 32 AM/F C Spain
Filip Mladenović £6,300 £327,600 30 D/WB L Serbia
Blaž Kramer £3,500 £182,000 26 ST Slovenia
Ernest Muçi £3,300 £171,600 21 AM/F C Albania
Lindsay Rose £3,000 £156,000 30 D RC Mauritius
Makana Baku £2,900 £150,800 24 AM RL Germany
Mattias Johansson £2,900 £150,800 30 D/WB R Sweden
Paweł Wszołek £2,800 £145,600 30 AM R Poland
Rafał Augustyniak £2,700 £140,400 28 D C, DM Poland
Dominik Hładun £2,400 £124,800 26 GK Poland
Yuri Ribeiro £2,300 £119,600 25 D/WB L Portugal
Igor Kharatin £2,100 £109,200 27 D C, DM Ukraine
Maik Nawrocki £1,900 £98,800 21 D C Poland
Patryk Sokołowski £1,800 £93,600 27 DM Poland
Róbert Pich £1,700 £88,400 33 AM RLC Slovakia
Bartosz Slisz £1,500 £78,000 23 DM Poland
Jurgen Çelhaka £1,100 £57,200 21 DM Albania
Maciej Rosołek £730 £37,960 20 AM RL, ST Poland
Cezary Miszta £500 £26,000 20 GK Poland
Kacper Skibicki £420 £21,840 20 WB/AM R Poland
Kacper Tobiasz £360 £18,720 19 GK Poland

odpowiedz
XXXXx - 25.01.2023 / 11:07, *.204.3

Macie tutaj grajka
wartego 4 bańki bez zespołu
------------------------------------------------------------------
Eddie Segura £4,300 £223,600 25 D C Colombia
VS
Artur Jędrzejczyk £8,500 £442,000 34 D RC Poland
-------------------------------------------------------------------------
Bez komentarza
zarządzanie Legią to jest dramat

dziadek vs super zawodnik
Jedza prawie 2x wiecej zarobków na tydzień
eheheheheheheheheheh

jepiej wywalic jedze a Eddie Segura dać taki sam kontrakt jak Jedzy i mamy gościa na lata
na którym można zarobić kilka baniek po sezonie
Hera ogarni się chłopie
to tylko jeden przykład
a jest ich wiecej

odpowiedz
praLnia MioduSkieg0 Darecxka... - 26.01.2023 / 00:58, *.167.113

@XXXXx: No brawo, trzeba wszystkim uświadamiać co sie dzieje w Legii, nieodpowidnie czynniki zasiadajâ na stanowiskach w klubie, ech...&?7 :6 hdg !

odpowiedz
Egon - 25.01.2023 / 10:01, *.waw.pl

Wiadomo, że Zielu z pustymi kieszeniami na transferowym rynku nie poszaleje.
Cóż, czasy Radoviców, Vadisów czy Prijoviców się u nas skończyły.
Cieszę się, że załapałem się na jeden z najlepszych okresów Legii w historii, który miał miejsce w ostatnich latach.
Mój ojciec czekał na mistrzostwo naszego klubu latami, a mnie było dane ogladać przez kilka dobrych lat Legię odnoszącą masę sukcesów.
Każdemu kibicowi tego życzę.

odpowiedz
Singspiel - 25.01.2023 / 10:52, *.plus.pl

@Egon: Vadis i Niko trafili do Legii za darmo. Prijo kosztowal ok 400 tys euro

odpowiedz
Paco - 25.01.2023 / 09:59, *.190.43

Może jaszcze Sagan by wrócił i Włodarczyk . Obraz nędzy i rozpaczy. Kudłaty idzie ku upadkowi.

odpowiedz
Legion63 - 25.01.2023 / 09:31, *.orange.pl

Młodszy od Lewandowskiego -znaczy że dobry !

odpowiedz
Urs72 - 25.01.2023 / 09:29, *.chello.pl

Pozdrowienia dla Zielka Jacka Zielińskiego
czy rano może spojrzeć w lustro co tu się wyprawia ? Czy kasa zasłoniła mu Lustro a może go nie ma do końca kontraktu

odpowiedz
Steffen Freund - 25.01.2023 / 11:49, *.tele2.se

@Urs72 : a po polsku? Czy za trudno?

odpowiedz
Urs72 - 25.01.2023 / 20:04, *.chello.pl

@Steffen Freund: ? Mam Zielkowi na bluzgać to będzie po Polsku ?

odpowiedz
Steffen Freund - 26.01.2023 / 15:24, *.tele2.se

@Urs72 : na bluzgac? A to ma byc po jakiemu? Bo raczej nie po ”polskiemu”. Zamiast tracic vzas w sieci idz lepiej na jakies korepetycje. No chyba ze w dresie chodzisz, to wtedy spoko.

odpowiedz
On się nawet na druga ligę nie nadaje! - 25.01.2023 / 07:40, *.t-mobile.pl

Won z Legii laserze!!!!

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 24.01.2023 / 17:28, *.telefonica.de

Mioduski oszuście oddales Wlodarczyka za darmo i chcesz sprowadzać za darmo kolejnego kiepskiego obcokrajowca

odpowiedz
e(L)o - 24.01.2023 / 16:27, *.vectranet.pl

Karierowicz

odpowiedz
RMFC - 24.01.2023 / 14:40, *.orange.pl

Niestety ale rządy pudla doprowadziły do tego że nikt tu nie chce przyjść niestety i trafiają goście których zweryfikowały inne ligii np. turecka. Jeśli prawdą jest że od lutego za obiady w bursie nasi młodzi będą płacić po 500 zł to za rok dojdziemy do sytuacji że stroje będą prać piłkarze w domach bo nie będzie miał kto tego robić w klubie

odpowiedz
wyszło - 24.01.2023 / 13:44, *.futuro.pl

Kowalczyk w ramach ugody mógłby prace społeczne wykonywać w napadzie Legii.

odpowiedz
Darek - 24.01.2023 / 13:04, *.chello.pl

Już zrobił karierę za granicą,że wraca do dupoklasy?

odpowiedz
Piotr - 24.01.2023 / 10:40, *.orange.pl

Wam to wiecznie źle. Może przyjść zawodnik, który owszem ma swoje ograniczenia, nawet całkiem sporo, ale gwarantuje jakąś ilość goli, gdy gra i jest zdrowy. Nie pasuje, to cieszta się bramkami Kramera :)

odpowiedz
Kibic - 24.01.2023 / 10:16, *.106.67

Dopłacę aby "NIE" doszło do transferu za tego drewniaka!

odpowiedz
magoo - 24.01.2023 / 14:59, *.tpnet.pl

@Kibic: gdzie wpaść po hajs ?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 24.01.2023 / 09:44, *.autocom.pl

Tego to już nikt nie ogarnie. Jakiś czas temu, wykopano go z Legii, bo się nie nadawał. Teraz dojrzał i się nadaje? To już nie jest śmieszne, to jest żałosne.

odpowiedz
Singspiel - 24.01.2023 / 10:47, *.plus.pl

@Po(L)ubiony: wtedy z automatu dostałby 30 procent podwyżki. Teraz nie

odpowiedz
tylkoLegia - 24.01.2023 / 08:25, *.centertel.pl

Zdecydowanie lepiej wziąć tego z Warty gość jest lepszy od Pekharta, dobrze grał w pucharach, można będzie na nim jeszcze zarobić w przyszłości bo jest kilka lat młodszy. Niestety Jacek żyje w innej rzeczywistości chyba...

odpowiedz
(L) - 24.01.2023 / 08:09, *.jmdi.pl

Nareszcie jakaś rasowa 9 a`la Harry Kane!

odpowiedz
Jurek - 24.01.2023 / 07:41, *.versanet.de

A młody Włodarczyk strzela dla Górnika…

odpowiedz
bum - 24.01.2023 / 07:22, *.144.227

Castaneda przejawia chęci powrotu do Polski ... Wezmą Pekharta hahahaha.
Jeżeli ktoś wierzy w wypadkową w takich sytuacjach to jest jeszcze głupszy niż ten mioduski nawet sobie życzył haha.
A swoją drogą to Legia jest zarządzana przez bandę złodziei i decydentów.... Miduski to już wiemy jaka to hiena.... Ale zobaczcie jakim gownojadem jest ten herra... I to niby typ od marketingu! Kłamstwo wypisane ma na mordzie wręcz.....
Kompromitacja za kompromitacją.... A nie czekaj Legia to potęga europejską... ahahah

odpowiedz
Curragh - 24.01.2023 / 10:49, *.plus.pl

@bum: jest kiepsko. Ale czy rozumiesz znaczenie slowa: decydenci?

odpowiedz
Karamba - 24.01.2023 / 05:26, *.plus.pl

Panie Jacku kompromitujesz się tym transferem Pekhart do drewno pieniądze wyrzucone w błoto aż taki ślepy jesteś.

odpowiedz
Wyrwikufel - 23.01.2023 / 23:26, *.vectranet.pl

Po co to drewno w Legii?

odpowiedz
Rytm - 23.01.2023 / 22:46, *.centertel.pl

Nielepiej postarać się o tego typa co grał w Warcie i chcialby wrócić do Polski? Młodszy i lepszy.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 24.01.2023 / 00:19, *.netfala.pl

@Rytm: Niestety Zieliński jest max ograniczony , ciężko jest znaleźć kontakt do Menago, gość ma karte na ręku i nawet gdzieś przebąkiwal, ze chciałby wrócić.. jak grał w Warcie był przekot.. No ale ciężko, lepiej dziada Pekharta brac.. Dno dna ten Klub a scouting nie isttnieje, tylu graczy z kartami na reku... masakryczna jest ta indolencja, za co biorą pieniądze.. za zakup takiego kaleki jak Kramer Zieliński powinien wylexiec...

odpowiedz
Rytm - 23.01.2023 / 22:44, *.centertel.pl

Nie, po co on? Palenia kasy ciąg dalszy.
Oni się nigdy nie nauczą.

odpowiedz
SEBO(L) - 23.01.2023 / 21:53, *.chello.pl

Kiedyś pisałem to częściej,dziś jest ku temu dobra okazja.

CAŁOROCZNY WAKACYJNY KLUB SENIORA LEGIA MA SIĘ DOBRZE!

odpowiedz
jpdl co te dziady zrobily z tego klubu - 23.01.2023 / 21:50, *.play-internet.pl

a drugie filozof zlotusty jacus i jego kompetencje. wypier dziady jjj

odpowiedz
Arek - 23.01.2023 / 23:32, *.tpnet.pl

@jpdl co te dziady zrobily z tego klubu: ciekaw jestem, jakie są Twoje kompetencje, dzbanie. Ty w ogóle wiesz, kto to jest Jacek Zieliński? Pewnie nie. Bo jak on grał w Legii Ty na gówno mmówiłeś papu, a na chleb mówiłeś bep.

odpowiedz
Dzban to cie przypadkiem machnął szkoda pisać z kim - 23.01.2023 / 23:37, *.play-internet.pl

@Arek: j Zieliński ? Bezjsjeczni nieudacznik co zresztą pokazuje jaki z niego ,,dyrektor ,, chorągiewka mioduskiego

odpowiedz
Arek - 24.01.2023 / 16:33, *.centertel.pl

@Dzban to cie przypadkiem machnął szkoda pisać z kim: przypadkiem to Cię machnęli i pewnie żałują, że nie skrobnęli w odpowiednim momencie

odpowiedz
Po co?!niesprawdxił sie u maChometów to u nas ma być cud?! - 23.01.2023 / 21:34, *.17.120

Rok temu pokazał że mu już nie zaLeży...

odpowiedz
Korda - 23.01.2023 / 21:01, *.centertel.pl

Ciekawy jestem co o tym wszystkim co się dzieje teraz w Legii myśli Lesnodorski

odpowiedz
(L) eon - 23.01.2023 / 20:58, *.inetia.pl

No i to jest wiadomość która MD ucieszy. Tylko czy fundusz emerytalny w Legii się zepnie?

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 23.01.2023 / 20:57, *.52.135

Szkoda, że nie Helioo Pinto, Marijan Antolovič i Daniel Chima Czukwu, to były legendy

odpowiedz
Jeszcze Buffona brakuje - 26.01.2023 / 13:55, *.plus.pl

@Koneser polskiej piłki klubowej:

odpowiedz
Sen o - 23.01.2023 / 20:24, *.play-internet.pl

Zieliński nie ośmieszaj się . Twój skauting to gracze znani z polskiej ligi. Gdzie następcy Gillerme, czy Luqiego? Trzeba działać a nie gadać.

odpowiedz
Grip - 23.01.2023 / 19:24, *.play-internet.pl

Brac i nie gadac

odpowiedz
Xxx - 23.01.2023 / 19:18, *.plus.pl

Super, wyleciał nam z kadry środkowy obrońca, to zatrudniamy emeryta napastnika

odpowiedz
JacuśPlacuś - 23.01.2023 / 19:17, *.centertel.pl

Zima idzie, ogrzewanie drogie to w klubie wpadli na pomysł że trochę drewna zawsze się przyda

odpowiedz
MonsteR (L) - 23.01.2023 / 19:08, *.tpnet.pl

Zawodnicy bez umowy ! Napastnicy !
1. Jesé Rodríguez Ruiz Lat 29
2.Jürgen Locadia Lat 29
3.Diego Rolán Lat 29
4.Nicolás Castillo Lat 29
5.Nemanja Nikolics Lat 35

odpowiedz
Piekny Roman - 23.01.2023 / 21:26, *.plus.pl

@MonsteR (L): Ja też nie mam kontraktu.

odpowiedz
Zdzichu - 23.01.2023 / 22:43, *.play-internet.pl

@MonsteR (L): Jese czy Locadia to sobie takie gaże zażyczą, że Mioduski wszystkie loki z głowy by sobie wyrwał jakby te sumy usłyszał

odpowiedz
A - 23.01.2023 / 18:57, *.172.30

Dosc tego paralityka , Pekhart trzymaj sie z dala od Legii. RKS ZAGLEBIE DABROWA GORNICZA Twoje miejsce jak sie chcesz odbic , na poczatek do rezerw.

odpowiedz
Canal+ jest drogi - 23.01.2023 / 20:21, *.46.47

@A: dobrze że twoje zdanie sie nie liczy

odpowiedz
Juri - 23.01.2023 / 18:44, *.inetia.pl

Wolne żarty.

odpowiedz
oLaf - 23.01.2023 / 18:36, *.vectranet.pl

nieeeeeeeeeee!!!!!!

Facet już rok temu pokazał ... nic, więc po co nam powtórka z rozrywki???

odpowiedz
Hiszpan - 23.01.2023 / 18:36, *.play-internet.pl

Brać Kowala i Macieja Śliwowskiego.

odpowiedz
WTF!? - 23.01.2023 / 18:13, *.t-mobile.pl

Jak on przyjdzie to jednak Jacuś to taki sam amator jak Radzio... Wstyd za co pobieracie pieniądze?skoro nie możecie nawet 1 dobrego zawodnika znaleźć... zawsze ktoś z ekstraklasy albo były piłkarz Legii... jakoś Raków wyciągnał Iviego i Stal tego Hamulicia a Wy?

odpowiedz
Steffen Freund - 23.01.2023 / 18:11, *.cdn77.com

Liczba kalek i emerytow musi sie zgadzac.

odpowiedz
ZenekL3 - 23.01.2023 / 18:11, *.chello.pl

Nie rozumiem jak może być transfer definitywny jak w grudniu rozwiązał umowę. Komu płacimy ten transfer? Mozyrce za skauting?

odpowiedz
bronek49 - 23.01.2023 / 18:02, *.chello.pl

jeszcze potrzeba zawodników którzy umieli by dośrodkować na głowe do niego

odpowiedz
gazza - 23.01.2023 / 17:59, *.inetia.pl

Napastnik ??? 12 meczy dwa gole ??? Serio ???
Jest totalnie bez formy i nie wiadomo czy kiedykolwiek mu ta forma wróci...
To już lepiej postawić na młodego Włodarczyka !

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 23.01.2023 / 18:08, *.telefonica.de

@gazza: nie trzeba było oddawać za darmo . A teraz to ich nie stać zresztą jak tu kogoś kupić jak kp mioduski lichwa ma 200 mln długu ponad

odpowiedz
Bardzo przemyślany transfer Jacka - 23.01.2023 / 17:48, *.lewtelnet-access.de

Drużyna z Tomasem może tylko zyskać, ten kocur gwarantuje fenomenalną szybkość, dynamikę, drybling i minimum 38 goli na rundę.

Pozostaje teraz tylko wzmocnić obronę i liczyć kasę z LM. To że sRakuf dogonimy i przeskoczymy jest oczywiste a martwić możemy się tylko czy w eliminacjach do LM wygramy wszystkie mecze różnicą 3 goli czy tylko 2.

Qurfa żeby tylko tego Pechharta nikt Jackowi nie przepłacił lub nadpłacił.

Legia za rządów wylokowanego przygłupa naprawdę staje się potęgą,

odpowiedz
ks - 23.01.2023 / 17:25, *.centertel.pl

a po co on?? pokazał już jaki jest drewniak

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 23.01.2023 / 17:23, *.play-internet.pl

39 letni Mikel Arruabarrena Arambide nie zakończył jeszcze kariery....Doskonale zna nasz klub i miasto, mógłby z miejsca wskoczyć do pierwszego składu.

odpowiedz
Mladek - 23.01.2023 / 17:22, *.aster.pl

lepszy niż Kramer - a zawsze kilka bramek walnie; których być może zbrakło na jesieni

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 23.01.2023 / 17:09, *.telefonica.de

MIODUSKI LICHWIARZU WON Z LEGII
Pekhard paralityk Ale jak LEGIA za mioduskiego najbiedniejszym klubem ekstraklasy to trzeba brać nawet niepełnosprawnych

odpowiedz
Dedi - 23.01.2023 / 17:03, *.centertel.pl

Brawo! Idealny napastnik na ten skład Legii???? I zawsze całe serce zostawiał na boisku!!!

odpowiedz
Januszek - 23.01.2023 / 17:02, *.chello.pl

JZ wez tam Berta i Kowala dograjcie jeszcze nie wiem Czeresia bo Igi wyciagnal kopyta i walcie kalamarza i wymyslajcie farmazony na patostreamie a nie sie zajmuj czlowieku zarzadzaniem

odpowiedz
stara szkoła - 23.01.2023 / 16:59, *.chello.pl

Brać Brzyskiego,Piszczka i Ljuboje są wolnymi zawodnikami z kartą pływacką w ręku

odpowiedz
KibicL - 23.01.2023 / 16:58, *.centertel.pl

Kompromitacja JZ...
Czy my naprawde nie mamy żadnego skautingu?

odpowiedz
Nerd - 23.01.2023 / 16:52, *.orange.pl

Jak patrzę jakich mamy napastników w składzie ( Carlitos,Rosołek,Kramer) to Pekhart i tak bije ich na głowę.
Co jak co , ale potrafił strzelać bramki.

odpowiedz
Norbi - 23.01.2023 / 16:29, *.orange.pl

A myślałem że wypowiedzi Radka Sikorskiego dziś nic nie przebije... Myliłem się

odpowiedz
Real - 23.01.2023 / 16:02, *.188.31

Wszyscy sobie już bekę toczą z nas, Legia dom emeryta cd. Zamiast ściągnąć jakiegoś bramkostrzelnego 17 latka, to oni ściagają Pekharta.

odpowiedz
Ja - 23.01.2023 / 16:17, *.play-internet.pl

@Real: jakiego bramkostrzelnego 17 latka chcesz ściągnąć z minusem 200 mln w budżecie, mając mierne szanse na tytuł? Pytam jako przeciwnik powrotu Pekharta.

odpowiedz
Korda - 23.01.2023 / 20:58, *.centertel.pl

@Ja: takim tokiem myślenia to za parę sezonów będziemy grali kuźwa emerytami. Trzeba dawać więcej szans młodym . Nie po to sa szkółki i ta cała akademia Legii żeby ściągać stare rupiecie . Na nim już Legia nic nie zarobi a na młodzieży jedynie można rok po roku zbijać zadłużenie klubu. Tylko musi być trener z jajami który wprowadzi do drużyny młodych piłkarzy

odpowiedz
Ja85 - 23.01.2023 / 15:44, *.aster.pl

A nie możemy ściągnąć piłkarza który ma 23 lata i jak wypali to go sprzedadzą aby załatać dziurę budżetową? To oczywista oczywistość, że klub który jest finansowo pod kreską buduje kadrę w oparciu o młodych piłkarzy aby mieć wpływy z późniejszej sprzedaży tych zawodników.

odpowiedz
tomi - 23.01.2023 / 16:54, *.chello.pl

@Ja85: W naszym klubie to niestety nie jest oczywistość.Zarządzanie pół amatorskie,więc nie ma co oczekiwać profesjonalnych transferów.

odpowiedz
Anty Vuko - 23.01.2023 / 15:41, *.tpnet.pl

To nie mógł przyjść na początku okresu przygotowawczego? Ile czasu zajmie mu przygotowanie się do rundy wiosennej?

odpowiedz
Stop segregacji! - 23.01.2023 / 15:37, *.centertel.pl

Pytam się, po co? Był, nie chciał zostać to niech siedzi dalej na bezrobociu.

odpowiedz
Misiowaty - 23.01.2023 / 21:39, *.orange.pl

@Stop segregacji!: Z tego co kojarzę, chciał zostać to Miodek mu nie chciał przedłużyć umowy.

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 23.01.2023 / 15:35, *.chello.pl

EXTRA WIADOMOSC !!! BRAWO JZ

odpowiedz
Syn Trenera - 23.01.2023 / 15:09, *.play-internet.pl

Masakra jeszcze z całym Szacunkiem Podróżny Pisz i Mandxiejewicz...Tos Zieliński znowu bylysnal... Brawo. myślałem że nikogo gorszego od Kucharskiego nie będzie a jednak..

odpowiedz
Jacek R. - 23.01.2023 / 15:00, *.virginm.net

Darmo...wiec pewnie przyjdzie

odpowiedz
Tomek - 23.01.2023 / 14:51, *.113.189

To nie lepiej Nikolicia?

odpowiedz
Tomek 82 - 23.01.2023 / 15:28, *.plus.pl

@Tomek: pewnie za drogi...

odpowiedz
Nazwa użytkownika - 23.01.2023 / 15:28, *.vectranet.pl

@Tomek: chciał wrócić w lipcu ale klub nie był nim zainteresowany

odpowiedz
onomatopeja22 - 23.01.2023 / 14:50, *.interkam.pl

Gorszy od Kramera nie bedzie strzelac potrafi a i ze zdrowiem jak pamietam duuuzo lepiej niz u wiecznie rozsypanego Blaza

odpowiedz
Ding - 23.01.2023 / 14:45, *.play-internet.pl

Nie zupełnie o taką aktywność Zielika mi chodziło

odpowiedz
Badylu - 23.01.2023 / 14:45, *.centertel.pl

Dla Legii każda zdrowa para nóg jest ważna.Brać go

odpowiedz