Kamil Kuzera - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Kuzera: Druga połowa dobrym prognostykiem

Fumen, źródło: Legionisci.com

Kamil Kuzera (trener Korony): Na pewno nie jesteśmy zadowoleni z wyniku, bo nie udało nam się zapunktować. Natomiast zbyt łatwo traciliśmy bramki. Z tego musimy wyciągnąć wnioski. Natomiast na pewno budujące jest to, że jesteśmy w stanie z 3-0 wyciągnąć na 3-2 i napędzić stracha rywalowi na trudnym terenie. Jestem zadowolony z drugiej połowy. To dobry prognostyk na przyszłość.

Jeśli będziemy tak funkcjonować, a zmiennicy będą dodawać energii, to tanio skóry nie sprzedamy w walce o ekstraklasę. Musimy uwierzyć, że naprawdę potrafimy. Jeśli cieszymy się grą w piłkę, to życie pokazuje, że potrafimy skutecznie bronić i zdobywać bramki. Wierzę, że nasza postawa w drugiej połowie, przekuje się na resztę sezonu.Wierzę w ten zespół. Zarówno wierzę w Bartka Śpiączkę, jak i w każdego zawodnika. Wiem, że Śpiączka nie trafia do bramki, ale wiem, że ta karta odwróci się. Inna sprawa, że powinniśmy więcej kreować sytuacji ofensywnych. Nie chcę ustalać, kto jest pierwszy, drugi, a kto trzeci na danej pozycji. Musimy patrzeć na dyspozycję poszczególnych graczy i tak umówiliśmy się z zespołem. To, że ktoś nie pojawił się w Warszawie, to pewnie jest to rozczarowanie, ale musimy jechać w jednym kierunku. Tu każdy odgrywa swoją rolę w tym zespole. Nikogo nie skreślam, nie szufladkuję. Po prostu jest rywalizacja o miejsce w składzie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Koneser polskiej piłki klubowej - 29.01.2023 / 19:23, *.52.135

Za korupcję powinieneś gnić w pierdlu i mieć dożywotni zakaz pracy w sporcie za robienie z kibiców wała za czasów Wdowczyka, ale takie chore prawo tylko w Polsce!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.