fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

U-15: Hiszpania 4-1 Polska. Gol Mozie, 80 minut Błockiego

źródło: 90minut.pl

Reprezentacja Polski do lat 15 prowadzona przez Dariusza Gęsiora przegrała 1-4 z Hiszpanią w drugim meczu towarzyskim rozegranym w Hiszpanii. W wyjściowym składzie znaleźli się obaj powołani piłkarze Legii, bramkarz Antoni Błocki (który rozegrał cały mecz) i środkowy pomocnik Pascal Mozie, który zdobył jedynego gola dla Polski i przebywał na boisku do 75. minuty.

U-15: Hiszpania 4-1 Polska

Polska: (skład wyjściowy) 22. Antoni Błocki - 21. Kacper Minuczyc, 5. Mateusz Cegliński, 13. Pascal Mozie, 18. Karol Delikat, 17. Mateusz Bartkowiak, 7. Kamil Małota, 8. Maciej Ruszkiewicz, 3. Hubert Kędziora, 19. Antoni Tarkowski, 14. Dawid Korzeniowski

Grano 2x40 minut.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.