fot. Pawel Oleksiak
REKLAMA

Siatkówka

MKS Będzin 3-2 Legia Warszawa. Cenny punkt

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 20. kolejki 1. ligi Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z zespołem MKS Będzin 2-3, zdobywając bardzo cenny punkt na trudnym terenie. Pierwszą partię legioniści przegrali szybko, do 13. W drugiej przez większość czasu prowadzili, ale pozwolili przeciwnikom na odrobienie strat i ostatecznie ulegli do 22. Trzecia partia zakończyła się po myśli stołecznego zespołu. Czwarty set to dramatyczna walka legionistów do upadłego, co zaowocowało zwycięstwem 31-29 i wynikiem 2-2. W tie-breaku znacznie lepsi byli gospodarze. Kolejne spotkanie odbędzie się 11 lutego o godzinie 18 z BKS Visła Bydgoszcz.

MKS Będzin 3-2 Legia Warszawa
sety: 25-13, 25-22, 23-25, 29-31, 15-7

Centrum informacji o siatkarskiej Legii -> legionisci.com/siatka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Tomaszek67 - 07.02.2023 / 17:06, *.interkam.pl

slab y trener slaby zespol czego wymagac....?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.